Night Mistress i Scream Maker zagrają charytatywny koncert w Warszawie
Aleksandra Degórska
20.06.2017 11:56
Night Mistress i Scream Maker zagrają charytatywny koncert w Warszawie Fot. materiały prasowe

Występ odbędzie się ku pamięci największej fanki polskiego metalu. Sprawdźcie szczegóły na temat tej imprezy.

Luśka Fest to impreza charytatywna, która odbędzie się 24 czerwca 2017 w VooDoo Club w Warszawie. Wydarzenie poświęcone jest pamięci Marty Krzywdzińskiej - największej fanki polskiego heavy metalu. Kobieta zginęła w tragicznym wypadku na trasie Łazienkowskiej w grudniu 2016 roku.

Marta zawsze gościła na metalowych koncertach i kapele Night Mistress, Scream Maker oraz Lux Perpetua postanowiły złożyć jej muzyczny hołd. Kobieta całym sercem była zaangażowana w kwestie pomocy zwierzętom, dlatego dochód z koncertu, który organizują jej przyjaciele będzie przekazany fundacji „Pies na zakręcie”.

Bilety na to wydarzenie kosztują 25 złotych w przedsprzedaży oraz 35 złotych w dniu koncertu. Więcej informacji znajdziecie dołączając do wydarzenie na Facebooku:

Jeżeli natomiast chcielibyście wzbogacić swoją kolekcję płyt o krążki Night Mistress to zachęcamy do udziału w konkursie na Antyradio.pl, w którym możecie wygrać wydawnictwa tej kapeli.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.