Night Mistress wystąpi na 15. urodzinach klubu Progresja

Kamil Kacperski
19.06.2018 13:18
Night Mistress wystąpi na 15. urodzinach klubu Progresja Fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Z okazji okrągłych urodzin warszawski klub przygotował coś specjalnego - do ogłoszonego już Tides From Nebula i Spoiwa, dołączył zespół Night Mistress.

Progresja Music Zone ma już 15 lat! W sumie fani mogli zobaczyć w warszawskim klubie aż 1 500 koncertów. Z tej okazji postanowiono zorganizować huczną imprezę urodzinową. 24 listopada 2018 na scenie pojawi się 5 polskich zespołów, które są związane z Progresją. Organizatorzy poinformowali, że na imprezie zagrają Tides From Nebula oraz Spoiwo.

W tym roku mija również dziesięć lat od założenia Tides From Nebula. Zespół zawsze był zaprzyjaźniony z Progresją dlatego organizatorzy nie wyobrażają sobie urodzin klubu bez tej kapeli. W ten sposób postanowiono świętować dwa jubileusze jednocześnie.

15. urodziny klubu Progresja Music Zone

Kolejnym artystą, który wystąpi na jubileuszowym koncercie w Progresji będzie Night Mistress. Pierwsza i to poważna odsłona zespołu Nocny Kochanek obchodzić będzie z nami też swoje piętnaste urodziny. Night Mistress to heavy/power metalowy zespół ze Skarżyska-Kamiennej, założony w 2003 roku.

Ich muzyka często porównywana była do takich zespołów jak: Iron Maiden, Judas Priest, Primal Fear czy Helloween. Na swoim koncie mają dwa albumy studyjne: „The Back of Beyond” (2010) oraz „Into the Madness” (2014). Z klubem Progresja związani są od wielu lat. To właśnie tam mieli okazję supportować Tima „Rippera” Owensa oraz Uriah Heep.

Koncert urodzinowy w klubie Progresja Music Zone odbędzie się 24 listopada 2018 roku. Na razie w sprzedaży są jedynie bilety kolekcjonerskie w cenie 60 złotych. Dostępne są na oficjalnej stronie klubu progresja.com.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.