19.06.2018 13:18

Night Mistress wystąpi na 15. urodzinach klubu Progresja

Z okazji okrągłych urodzin warszawski klub przygotował coś specjalnego - do ogłoszonego już Tides From Nebula i Spoiwa, dołączył zespół Night Mistress.

Nocny Kochanek
foto: Artur Szczepanski/REPORTER

Progresja Music Zone ma już 15 lat! W sumie fani mogli zobaczyć w warszawskim klubie aż 1 500 koncertów. Z tej okazji postanowiono zorganizować huczną imprezę urodzinową. 24 listopada 2018 na scenie pojawi się 5 polskich zespołów, które są związane z Progresją. Organizatorzy poinformowali, że na imprezie zagrają Tides From Nebula oraz Spoiwo.

W tym roku mija również dziesięć lat od założenia Tides From Nebula. Zespół zawsze był zaprzyjaźniony z Progresją dlatego organizatorzy nie wyobrażają sobie urodzin klubu bez tej kapeli. W ten sposób postanowiono świętować dwa jubileusze jednocześnie.

15. urodziny klubu Progresja Music Zone

Kolejnym artystą, który wystąpi na jubileuszowym koncercie w Progresji będzie Night Mistress. Pierwsza i to poważna odsłona zespołu Nocny Kochanek obchodzić będzie z nami też swoje piętnaste urodziny. Night Mistress to heavy/power metalowy zespół ze Skarżyska-Kamiennej, założony w 2003 roku.

Ich muzyka często porównywana była do takich zespołów jak: Iron Maiden, Judas Priest, Primal Fear czy Helloween. Na swoim koncie mają dwa albumy studyjne: „The Back of Beyond” (2010) oraz „Into the Madness” (2014). Z klubem Progresja związani są od wielu lat. To właśnie tam mieli okazję supportować Tima „Rippera” Owensa oraz Uriah Heep.

Koncert urodzinowy w klubie Progresja Music Zone odbędzie się 24 listopada 2018 roku. Na razie w sprzedaży są jedynie bilety kolekcjonerskie w cenie 60 złotych. Dostępne są na oficjalnej stronie klubu progresja.com.

Kamil Kacperski
Tagi: Koncerty Nocny Kochanek