Nightwish ogłasza daty koncertów w Europie. Muzycy wystąpią w Polsce jeszcze w tym roku!

29.01.2021 15:53
Nightwish Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W związku z trwającą pandemią koronawirusa grupa Nightwish musiała przełożyć swoją trasę koncertową po Europie. Kiedy grupa zagra w Polsce?

Na świecie trwa pandemia koronawirusa. Skomplikowana sytuacja epidemiologiczna skutkuje kolejnymi odwołanymi i przekładanymi w czasie koncertami. Artyści mają nadzieję, że wkrótce będą mogli wrócić do pracy, jednak od roku żyjemy w czasach, w których ciężko cokolwiek w tej przewidzieć.

Nightwish zagra w Polsce w 2021 roku

Wśród kapel, które musiały przełożyć swoje tourne jest grupa Nightwish. Muzycy opublikowalioświadczenie, że ich trasa po Europie nieco się opóźni.

Ze względu na trwającą pandemię musimy przesunąć daty naszych europejskich koncertów na koniec 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i możecie skorzystać z nich w nowych terminach.

Polski koncert Nightwish odbędzie się 28 listopada 2021 roku w Arenie Gliwice. Grupa będzie wówczas promować swój najnowszy album "Human. :II: Nature.". W roli gości specjalnych na scenie zobaczymy Amorphis, a supportować kapele będzie Turmion Katilot.

Polecamy

Nightwish w Polsce w listopadzie 2021. Bilety

Jak czytamy na stronie organizatorów koncertu:

Wszystkie zakupione wejściówki na koncert (w tym pakiety VIP) zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia! Ze względu na zaistniałą zmianę, uruchomiliśmy również możliwość dokonywania zwrotów oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu.

Bilety nadal można nabywać za pośrednictwem Knock Out Production, ebilet czy Eventim.

Ceny:

  • 199 – 279 zł – miejsca stojące
  • 199 – 299 zł – miejsca siedzące
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.