Noce Szarańczy: Voidhanger i Stillborn na dwóch koncertach [DATY, MIJSCA, BILETY]

09.06.2021 14:23
Noce Szarańczy: Voidhanger i Stillborn na dwóch koncertach [DATY, MIJSCA, BILETY] Fot. Shutterstock

Voidhanger, Stillborn, Angrrsth oraz Impure Declaration zapraszają na koncerty z cyklu Noce Szarańczy. Sprawdźcie szczegóły wydarzeń!

W samym środku prawdopodobnie dosyć upalnego lata zapraszamy Was na noce z prawdziwą elitą polskiej sceny ekstremalnej: w piątek, 2 lipca 2021, w Warszawie oraz w sobotę, 3 lipca 2021, w Krakowie wystapią: Voidhanger, Stillborn, Angrrsth oraz Impure Declaration.

Voidhanger, Stillborn, Angrrsth oraz Impure Declaration na dwóch koncertach

Voidhanger to kapela parająca się black/thrash/death metalem. Grają w niej Warcrimer i Zyklon z Infernal War/Iperyt i Priest z Massemord/Odrazy. Śląscy muzycy po raz pierwszy od zeszłorocznej Czarnej Plagi powracają na koncerty.

Polecamy

Stillborn to podkarpaccy bezwstydni bluźniercy każdym wydawnictwem udowadniają, że nie bez przyczyny zaliczani są do absolutnej czołówki polskiej sceny ekstremalnej. Impure Declaration pojawili się na polskiej scenie black/death stosunkowo niedawno i nie pytając się nikogo o zdanie stanęli dumnie w jednym szeregu obok Bestial Raids czy Temple Desecration. Jeśli nazwy takie jak Grave Upheaval, Irkallian Oracle czy Grave Miasma nie są Wam obce - nie możecie przejść obok nich obojętnie - Angrrsth jak mówią o sobie sami: "Jesteśmy znikąd i zmierzamy donikąd".

Noce Szarańczy. Data, miejsce, bilety

Koncert w Warszawie odbędzie się 2 lipca 2021 w VooDoo Club. Krakowski koncert odbędzie się 3 lipca 2021 w nowopowstałym Klubie Muzycznym Hol będącym częścią Hali Forum w Krakowie. Bilety wkrótce w sprzedaży!

Wejście: 17:30
Start: 18:00

Zobacz również: Castle Party 2021. Co wiemy o festiwalu? [LINE UP, DATA, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.