24.08.2017 11:14

Nocny Kochanek na Czad Festiwal 2017 [GALERIA]

Kapela ponownie udowodniła, że potrafi dać niesamowite show i ma naprawdę wiernych fanów. Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek na Czad Festiwal 2017 [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie. Teksty napisane są z dużym przymrużeniem oka, co nadaje całości niepowtarzalnego, wręcz groteskowego klimatu. Show kapeli cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony fanów mocnego grania, którzy tłumnie przybywają na koncerty Nocnego Kochanka.

Frekwencja chociażby na Przystanku Woodstock zaskoczyła muzyków i na Czad Festiwalu sytuacja się powtórzyła. Zespół zagrał 23 sierpnia 2017 w Straszęcinie i został naprawdę gorąco przyjęty przez licznie zgromadzonych fanów.

Nocny Kochanek obecnie promuje materiał z drugiego krążka „Zdrajcy Metalu”, który ukazał się 13 stycznia 2017 roku. Fani wyśpiewali razem z zespołem materiał pochodzący z obu albumów.

Fotograf Antyradio.pl jako jedyny mógł robić zdjęcia ze sceny. Zobaczcie zatem, jak kapela wypadła przed publicznością:

Widzowie dosłownie oszaleli na koncercie Nocnego Kochanka, takiej szalonej publiczności już dawno nie było na tym festiwalu. Sporo fanów przyszło śmiesznie poprzebieranych, publiczność nosiła na rękach metalowców. Obejrzyjcie zdjęcia, jak fani bawili się na tym występie:

Zespół nie zwalnia tempa i już 25 sierpnia 2017 gra kolejny koncert. Tym razem Nocny Kochanek pokaże swoje show w ramach Magia Rocka Festival w Rybniku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Nocny Kochanek