07.12.2017 13:55

Nocny Kochanek ogłosił drugi koncert w Progresji. Gdzie kupić bilety?

Metalowcy wciąż są na fali. Zapowiadany koncert w Warszawie cieszy się takim zainteresowaniem, że Kochanek ogłosił jeszcze jeden występ w stolicy.

Nocny Kochanek ogłosił drugi koncert w Progresji. Gdzie kupić bilety?
foto: Michał Szwerc/materiały prasowe

Ten zespół to prawdziwy fenomen na rodzimej scenie rockowej i metalowej. Stworzony przez muzyków grupy Night Mistress Nocny Kochanek, który łączy przebojową muzykę w najlepszej heavymetalowej tradycji z żartobliwymi, czasem wręcz kabaretowymi tekstami, zdobył ogromną popularność. Do tego stopnia, że niektórzy chętnie widzieliby go jako reprezentanta Polski na Eurowizji. Kto by pomyślał, że zaczynali od występu w kreskówce „Kapitan Bomba” - dziś mają już na koncie dwa bestsellerowe albumy, „Hewi metal”oraz„Zdrajcy metalu” wyprzedają koncert za koncertem.

Ponad 30 koncertów z liczącej 60 przystanków, rozpoczętej we wrześniu 2017 trasy Zdrajcy Metalu trzeba już opatrywać informacją „sold out!”. Dwa koncerty z rzędu w Poznaniu wyprzedały się na pół roku naprzód.

Biletów nie ma też już na zapowiadany na 3 lutego 2018 koncert w Warszawie, w Progresja Music Zone. Nocny Kochanek zagra więc dodatkowy drugi koncert w Progresji 4 lutego 2018.

Wokalista Krzysztof Sokołowski skomentował tę decyzję:

"

Nasza trasa jest długa i całkiem intensywna, a fani Kochanka nie dają nam chwili wytchnienia. Wciąż dostajemy wiadomości od fanów, którzy nie zdążyli kupić biletu na nasz koncert. Często pytają czy nie możemy zagrać dwa razy z rzędu w danym mieście. Nie wszędzie jest to możliwe ze względu na mocno wypełniony kalendarz. Tak się jednak złożyło, że po sobotnim koncercie w Warszawie, niedzielę mieliśmy mieć wolną… Po rozmowach z Markiem Prezesem Laskowskim ustaliliśmy, że olewamy wolną niedzielę i gramy drugi koncert! Zapraszamy zatem do Progresji na 4 lutego! "

Bilety na dodatkowy koncert Kochanka w Progresji 4 lutego 2018 są już w sprzedaży na platformie GoOut. Bilety na pozostałe koncerty trasy także można zakupić przez GoOut.

Maciej Koprowicz
Tagi: Nocny Kochanek