01.07.2020 12:28

Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową!

Panowie zagrają trzy koncerty w ramach trasy "HAŁSówka". Kochanków będzie można zobaczyć i posłuchać w Warszawie, w Krakowie oraz we Wrocławiu. Kiedy odbędą się występy zespołu?

Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową!
foto: ANDRZEJ BANAS / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

To, że Nocny Kochanek będzie jednym z pierwszych zespołów, który powróci do koncertowania było pewne jak to, że po niedzieli jest poniedziałek. Panowie nawiedzą trzy polskie kluby pod koniec lipca 2020 roku w ramach trasy koncertowej "HAŁSówka". Grupę będziemy mogli zobaczyć w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Krakowie.

Nocny Kochanek zapowiada koncerty

Koncerty odbędą się kolejno - 24 lipca w Progresji w Warszawie, 25 lipca w Hali A2 we Wrocławiu oraz 26 lipca w krakowskim Zet Pe Te. Bilety na te imprezy można kupować na stronie goingapp.pl, a wejściówki kosztują 69 złotych (79 zł w dniu koncertu). 

Nocny Kochanek
Nocny Kochanek
Przeczytaj także Nocny Kochanek zapowiada koncert "Lajw w necie". Sam zdecydujesz ile i czy w ogóle za niego zapłacisz

Jak sam zespół zapowiada, będą to pierwsze "regularne koncerty z publicznością" w tym sezonie. Informację potwierdzili na swoich mediach społecznościowych:

Nocny Kochanek nie jest jedynym zespołem, który zapowiedział występy w ramach "HAŁSówki" - wśród innych artystów znajdziemy m.in. Roguckiego i Karasia, zespół KAMP!, Sanah oraz Poparzonych Kawą Trzy. Pełną rozpiskę poznacie na wspomnianej stronie goingapp.pl.

Nocny Kochanek
Nocny Kochanek
Przeczytaj także Nocny Kochanek na Najpiękniejszej Domówce Świata. Do składu dołączyli też inni wykonawcy

Wybierzecie się na któryś z koncertów Nocnego Kochanka?

Tagi: Koncerty Nocny Kochanek