Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową!

01.07.2020 12:28
Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową! Fot. ANDRZEJ BANAS / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Panowie zagrają trzy koncerty w ramach trasy "HAŁSówka". Kochanków będzie można zobaczyć i posłuchać w Warszawie, w Krakowie oraz we Wrocławiu. Kiedy odbędą się występy zespołu?

To, że Nocny Kochanek będzie jednym z pierwszych zespołów, który powróci do koncertowania było pewne jak to, że po niedzieli jest poniedziałek. Panowie nawiedzą trzy polskie kluby pod koniec lipca 2020 roku w ramach trasy koncertowej "HAŁSówka". Grupę będziemy mogli zobaczyć w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Krakowie.

Nocny Kochanek zapowiada koncerty

Koncerty odbędą się kolejno - 24 lipca w Progresji w Warszawie, 25 lipca w Hali A2 we Wrocławiu oraz 26 lipca w krakowskim Zet Pe Te. Bilety na te imprezy można kupować na stronie goingapp.pl, a wejściówki kosztują 69 złotych (79 zł w dniu koncertu). 

Przeczytaj także

Jak sam zespół zapowiada, będą to pierwsze "regularne koncerty z publicznością" w tym sezonie. Informację potwierdzili na swoich mediach społecznościowych:

Nocny Kochanek nie jest jedynym zespołem, który zapowiedział występy w ramach "HAŁSówki" - wśród innych artystów znajdziemy m.in. Roguckiego i Karasia, zespół KAMP!, Sanah oraz Poparzonych Kawą Trzy. Pełną rozpiskę poznacie na wspomnianej stronie goingapp.pl.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.