Nocny Kochanek powrócił z mini-trasą koncertową. Zobacz, jak było w Krakowie [ZDJĘCIA]

27.07.2020 13:40
Nocny Kochanek powrócił z mini-trasą koncertową. Zobacz, jak było w Krakowie [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W ramach trasy "HAŁSówka" Nocny Kochanek wystąpił w Warszawie, w Krakowie oraz we Wrocławiu. Zobacz zdjęcia z krakowskiego klubu ZetPeTe.

Nocny Kochanek jest jednym z pierwszych zespołów, który powrócił do koncertowania. Panowie w ramach trasy koncertowej "HAŁSówka" odwiedzili trzy polskie kluby. Koncerty odbyły się odpowiednio 24 lipca w Progresji w Warszawie, 25 lipca w Hali A2 we Wrocławiu oraz 26 lipca w krakowskim Zet Pe Te.

Nocny Kochanek w Krakowie: Zobacz zdjęcia z koncertu

Zespół Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nawę zawdzięczają Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi popularnej kreskówki "Kapitan Bomba", w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress.

Przeczytaj także

Nocny Kochanek ma na swoim koncie trzy studyjne wydawnictwa, z których ostatnim jest "Randka w ciemność". Album ukazał się w styczniu 2019 roku i pokrył złotem. Pochodzą z niego utwory "Koń na Białym Rycerzu" czy "Czarna Czerń".  

Zobaczcie, jak Nocny Kochanek zaprezentował się w krakowskim klubie ZetPeTe:

Jak zapowiedział sam zespół, były to pierwsze "regularne koncerty z publicznością" w tym sezonie. Nocny Kochanek nie jest jedynym zespołem, który zapowiedział występy w ramach "HAŁSówki" - wśród innych artystów znajdziemy m.in. Roguckiego i Karasia, zespół KAMP! oraz Sanah.

Kochankom na scenie towarzyszyła grupa 8 lat w Tybecie:

Zespół 8 lat w Tybecie pochodzi ze Śląska Cieszyńskiego. Muzycy przekładają treść nad formę, stawiają na naturalność i wiarygodność. 22 lutego 2019 roku światło dzienne ujrzał pierwszy album zespołu pt. "Betonu Nie Spalą".

Zobacz również: Koncerty, które odbędą się w Krakowie w 2020 roku

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.