Nocny Kochanek w Krakowie [GALERIA]

Aleksandra Degórska
03.04.2017 10:00
Nocny Kochanek w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

1 kwietnia 2017 roku w krakowskim klubie Kwadrat na jednej scenie wystąpił Zenek i Nocny Kochanek. Obejrzyjcie fotografie z tego szalonego eventu.

Nocny Kochanek wraz z Zenkiem ruszyli 9 marca 2017 w trasę „Zdrajcy Metalu Tour 2017” promującej krążek „Zdrajcy Metalu”, który ukazał się 13 stycznia 2017 roku. Na płycie pojawił się m.in. kawałek „Dziabnięty”.

Krakowski koncert został wyprzedany i to, co działo się na scenie trudno oddać słowami. Zenek z Kabanosa ma na swoim koncie dwie solowe płyty - „33”, z którego pochodzą takie kawałki, jak „Karwa Piarbole” czy „Niepodokrawa boginie”, jak również album „Płachta na Byka”. Zenek pod koniec koncertu powiedział, ze zrobi coś niesamowitego, w końcu na Prima Aprilis można pozwolić sobie na wiele. Muzyk zdradził, że ukradł pieluchę swojego syna Staszka i postanowił zjeść znajdującą się w niej „kupę”, wymazał sobie nią twarz i rzucił resztki w publikę.

Ci, którzy znają kapelę Kabanos chyba nie byli mocno zaskoczeni takim show. Zobaczcie fotografie z tego występu:

Przed tym, jak Nocny Kochanek pojawił się na scenie publiczność zaśpiewała chórem całą pierwszą płytę kapeli. Podczas występu zespołu również nie obyło się bez ciekawych atrakcji. Podczas numeru „Diabeł z Piekła” na scenę wszedł Zenek przebrany za diabła i muzycy razem pili wino.

Formacja robiła sobie zdjęcia z fankami, które pokazały muzykom biust bez żadnych oporów. Natomiast Arkadiusz Majstrak przebrał się za Cugowskiego i zaśpiewał „Takie Tango”, a w tym czasie na gitarze grał Marcin Koćmierowski menedżer zespołu. W dodatku tego dnia przypadły urodziny perkusisty Tomasza Nachyły , który gra w zespole od roku.

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu kapeli:

Zobaczcie, gdzie w najbliższych dniach zagra Nocny Kochanek:

  • 7 kwietnia - Rzeszów – Life House
  • 8 kwietnia - Łódź - Scenografia
  • 9 kwietnia - Skarżysko-Kamienna - Semafor
  • 22 kwietnia - Gorzów Wlkp. – C60
  • 23 kwietnia - Zielona Góra - Kawon
  • 28 kwietnia - Radom – G2
  • 29 kwietnia - Warszawa – Progresja
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.