11.02.2018 11:53

Nocny Kochanek w toruńskim klubie Od Nowa [GALERIA]

9 lutego 2018 roku w toruńskim klubie Od Nowa odbył się koncert zespołu Nocny Kochanek. grupa zagrała w ramach trasy Zdrajcy Metalu. Zobacz, jak było.

Nocny Kochanek w toruńskim klubie Od Nowa [GALERIA]
foto: Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Metalowi dowcipnisie koncertują w ramach trasy Zdrajcy Metalu. 9 lutego 2018 roku odwiedzili Toruń, gdzie zagrali w klubie Od Nowa. Żartobliwy pomysł grupy Night Mistress zyskał wielką popularność dzięki serialowi „Kapitan Bomba” i szybko stał się prawdziwym zespołu. Do tej pory pojawiły się dwie płyty Nocnego Kochanka„Hewi metal” i „Zdrajcy metalu”. Trasa, która będzie trwać do 14 kwietnia 2018 roku, służy promocji drugiego krążka. Bilety na koncerty zostały już wyprzedane. Zobaczcie, jak było na toruńskim koncercie w klubie Od Nowa. 

Do stałego repertuaru grupy weszły takie hity jak „Poniedziałek”, „Dziewczyna z kebabem” czy „Pigułka samogwałtu”. Kapela łączy śmieszne teksty z klasycznym, metalowym brzmieniem, co zapewnia jej ogromną popularność, wśród fanów ciężkich brzmień. Kolejny koncert w ramach trasy Zdrajcy Metalu odbędzie się 10 lutego w gdyńskim klubie Ucho. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Koncerty Nocny Kochanek