Nocny Kochanek w toruńskim klubie Od Nowa [GALERIA]

Sergiusz Kurczuk
11.02.2018 11:53
Nocny Kochanek w toruńskim klubie Od Nowa [GALERIA] Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

9 lutego 2018 roku w toruńskim klubie Od Nowa odbył się koncert zespołu Nocny Kochanek. grupa zagrała w ramach trasy Zdrajcy Metalu. Zobacz, jak było.

Metalowi dowcipnisie koncertują w ramach trasy Zdrajcy Metalu. 9 lutego 2018 roku odwiedzili Toruń, gdzie zagrali w klubie Od Nowa. Żartobliwy pomysł grupy Night Mistress zyskał wielką popularność dzięki serialowi „Kapitan Bomba” i szybko stał się prawdziwym zespołu. Do tej pory pojawiły się dwie płyty Nocnego Kochanka„Hewi metal” i „Zdrajcy metalu”. Trasa, która będzie trwać do 14 kwietnia 2018 roku, służy promocji drugiego krążka. Bilety na koncerty zostały już wyprzedane. Zobaczcie, jak było na toruńskim koncercie w klubie Od Nowa. 

Do stałego repertuaru grupy weszły takie hity jak „Poniedziałek”, „Dziewczyna z kebabem” czy „Pigułka samogwałtu”. Kapela łączy śmieszne teksty z klasycznym, metalowym brzmieniem, co zapewnia jej ogromną popularność, wśród fanów ciężkich brzmień. Kolejny koncert w ramach trasy Zdrajcy Metalu odbędzie się 10 lutego w gdyńskim klubie Ucho. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.