06.06.2017 14:52

Nocny Kochanek zaprasza na eliminacje do Przystanku Woodstock 2017

Jeśli nie macie planów na 8 czerwca 2017 to już wiecie, gdzie warto się wybrać. Najbliższy koncert eliminacyjny odbędzie się w klubie Progresja Music Zone.

Nocny Kochanek zaprasza na eliminacje do Przystanku Woodstock 2017
foto: kadr z wideo

23. Przystanku Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku. Organizatorzy co rusz ogłaszają kolejne gwiazdy festiwalu, m.in. Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Qemists, Nothing But Thieves czy The Exploited i Archive.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku daje możliwość również młodym zespołom, które chciałyby się zaprezentować na scenie festiwalu organizując konkurs. Na samym początku jury przesłuchało nagrania i wybrało zespoły, które zaprezentują się na półfinałowych koncertach w klubach.

Już 8 czerwca 2017 w klubie Progresja Music Zone odbędzie się koncert eliminacji, na którym pojawią się zespoły 8 lat w Tybecie, Naliah, The Sixpounder, The Heavy Clouds, Materia, Bezjahzgh, Portfinger, Kolory, jak również Nocny Kochanek, który postanowił udostępnić nagranie zapraszając na swój występ.
 

Gwiazdą wieczoru jest Kabanos. Koncerty Nocnego Kochanka zawsze są spektakularne i zapewne podczas warszawskiego występu nie będzie inaczej.

Kolejne koncerty eliminacyjne odbędą się 9 i 10 czerwca również w klubie Progresja Music Zone. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival Nocny Kochanek