Nowe koncertowe oblicze zespołu Kruk

Magda Słomka
21.01.2015 15:38
Nowe koncertowe oblicze zespołu Kruk Fot. materiały prasowe

Zespół Kruk ogłosił terminy dwóch wyjątkowych występów promujących 4. studyjny album grupy zatytułowany „Before”. Kiedy możecie zobaczyć ich na żywo?

Będziecie mieli taką okazję już 31 stycznia 2015 roku w Siemianowicach Śląskich oraz 7 lutego 2015 roku w Sosnowcu!

Nie będą to jednak koncerty, do jakich Kruk przyzwyczaił już swoich fanów. Jak zapowiada gitarzysta zespołu, Piotr Brzychcy, muzycy postawili na zmianę klimatu miejsc, w jakich do tej pory występowali.

W ubiegłym roku zagraliśmy klubową trasę koncertową w różnych miastach na terenie całej Polski. Tym razem skupiamy się na placówkach kultury, gdzie postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań aby każdy koncert był znacząco inny od poprzedniego. Wszystko to dla naszych ukochanych fanów, którzy potrafią jeździć za nami w każde miejsce nawet gdy występujemy tylko kilkadziesiąt minut. Już 31 pierwszego stycznia zagramy w Siemianowickim Centrum Kultury, a 7 lutego wystąpimy w miejscowości Sosnowiec Maczki, gdzie zagramy pierwszy od kilku lat koncert akustyczny w pełnym kruczym składzie.

Według gitarzysty, koncerty będą znacząco różnić się od siebie. Na każdym z nich zespół Kruk zaprezentuje zupełnie inne oblicze.

Biorąc pod uwagę fakt, że szykujemy się do kolejnego ważnego i wielkiego przedsięwzięcia, nie ma wątpliwości, że będzie to także ciekawa próba sił przed tym, co nastąpi.

Ostatnia płyta grupy zatytułowana „Before” ukazała się 9 czerwca 2014 roku. Album został nagrany z nowym wokalistą - Romanem Kańtochem. Materiał wzbogacono o bonusowy krążek DVD zawierający między innymi zapis koncertu z katowickiego Spodka, kiedy Kruk grał jako support zespołu Deep Purple. Fani znajdą tam także wywiady, film dokumentalny i raport ze studia.

Kruk - Before

Koncerty:

31 stycznia 2015 r. - Siemianowice Śląskie – SCK Park Tradycji

7 lutego 2015 r. - Sosnowiec Maczki – Centrum Kultury

Wybieracie się?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.