OFF Festival 2021 ogłosił pierwszego headlinera. Kto zagra w Katowicach?

11.05.2020 12:13
OFF Festival 2021 ogłosił pierwszego headlinera. Kto zagra w Katowicach? Fot. Marcin Gizycki/East News

OFF Festival 2020 ze względu na pandemię został odwołany. Organizatorzy zdradzili pierwszą potwierdzoną gwiazdę, która pojawi się na imprezie za rok.

Lato 2020 miało być pełne koncertów i festiwali. Składy poszczególnych imprez kusiły nazwiskami wielkich artystów, a bilety na większość wydarzeń czekały w naszych szufladach podobnie jak przeciwsłoneczne okulary i pojemne plecaki. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany zarówno organizatorom koncertów jak i ich uczestnikom.

OFF Festival 2021: Kto wystąpi?

Ze względu na zakaz imprez masowych i zgromadzeń, wszystkie koncerty w Polsce aż do końca lata zostały odwołane. W tym roku nie odbędzie się Mystic Festival, Open'er, Orange Warsaw, a Pol'and'Rock przeniesie się do sieci. Także organizatorzy OFF Festivalu musieli anulować tegoroczne wydarzenie i rozpocząć przygotowania do edycji w 2021 roku.

Przeczytaj także

Jak widać ustalanie nowego programu imprezy idzie im całkiem sprawnie. Na stronie OFF Festival Katowice pojawiła się już informacja o pierwszym headlinerze wydarzenia. W 2021 roku na offowej scenie usłyszymy Caribou.

Caribou to twórca muzyki elektronicznej, który w 2020 roku wydał album "Suddenly". Jak zrecenzował płytę dziennikarz "Guardiana", Caribou funkcjonuje "w swojej własnej niszy, gdzie singer-songwriter spotyka autora muzyki elektronicznej, gdzie wrodzone wyczucie popu i parkietu tanecznego koegzystuje z eksperymentami".

Posłuchaj podcastu

Muzyk pojawił się już na festiwalu w 2008 roku. Jednak, jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu twórców OFFa, "to było inne miasto i inny OFF. Inne było Caribou, jeszcze przed wspaniałymi "Swim" i "Our Love".

OFF Festival 2021: Bilety

OFF Festival 2021 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia w Dolinie trzech Stawów. Sprzedaż karnetów na wydarzenie ruszy 10 sierpnia 2020 roku. 3-dniowy pobyt na festiwalu będzie kosztował 369 złotych. Będzie istniała też możliwość zakupu biletów wraz z polem namiotowym, wówczas karnet 3-dniowy to wydatek rzędu 459 złotych.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.