OFF Festival ogłasza nowe gwiazdy. Poznaliśmy kolejnego headlinera imprezy
17.03.2020 11:03
OFF Festival ogłasza nowe gwiazdy. Poznaliśmy kolejnego headlinera imprezy Fot. shutterstock.com

OFF Festival Katowice 2020 odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2020 roku. Organizatorzy dodali do line-upu kolejnych wykonawców, w tym headlinera.

Jeśli do lata świat upora się z epidemią koronawirusa, muzyczne festiwale będą cieszyć się zapewne jeszcze większym zainteresowaniem niż zwykle. Fani muzyki na żywo spragnieni koncertów, będą mogli pojawić się na Open'erze, Pol'and'Rocku czy też OFF Festivalu w Katowicach. Aktualnie żaden z organizatorów wymienionych imprez nie ma w planach odwoływania wydarzeń.

OFF Festival 2020: Nowe gwiazdy imprezy

Co więcej, do line-upów festiwali dołączają kolejne gwiazdy. Co poniedziałek, artystów którzy pojawią się w Kostrzynie nad Odra ogłasza Jurek Owsiak w audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Również OFF Festival nie wstrzymuje się z ogłoszeniami.

Przeczytaj także

Organizatorzy katowickiego święta muzyki alternatywnej poinformowali, że jednym z headlinerów imprezy będzie Caribou. Projekt Dana Snaitha pojawi się na Scenie Perlage 7 sierpnia 2020 roku.

Oprócz tego do line-upu OFF Festivalu 2020 dołączył także nowojorski kwartet DIIV, projekt Iggora Cavalery i Wayna Adamsa w postaci Petbrock, polski Radical Polish Ansambl, pełny rockowej energii The Murder Capital, australjskie nieślubne dziecko AC/DC i The Stooges - Amyl and the Sniffers, raper Koza i songwriter z Alaski - Quinn Christopherson.

Zobacz też: Legenda thrash metalu i rockowcy ze Szwajcarii na Pol'and'Rock 2020!

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.