OFF Festival 2019: Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY, LINE-UP]

15.03.2019
Aktualizacja: 22.07.2019 13:48
OFF Festival 2019|undefined Fot. : Free-Photos/Pixabay.com

OFF Festival jest festiwalem, którego pomysłodawcą jest znany polski muzyk. Kiedy odbędzie się festiwal, w jakiej cenie są bilety i kto wystąpi na OFF Festival 2019?

Historia OFF Festivalu jest bardzo ciekawa. Pomysłodawcą i twórcą tego wydarzenia jest Artur Rojek, muzyk znany z występami z grupą Myslovitz. Artysta sam przyznaje, że ma szerokie spektrum muzycznych zainteresowań, dlatego na scenie festiwalu pojawiają się zespoły, które reprezentują wiele gatunków muzycznych. Dzięki temu wydarzenie łączy fanów muzyki wszystkich rodzajów i ze wszystkich zakątków świata.

Przeczytaj także

OFF Festival 2019: Kiedy i gdzie? Data i miejsce

OFF Festival jest wydarzeniem nie tylko dla miłośników muzyki alternatywnej, ale także dla sceny hip-hopowej, rockowej, a nawet metalowej. Festiwal ma charakter cykliczny i w 2019 roku odbędzie się w Katowicach w dniach 02-04.08.2019. Co roku OFF Festival przyciąga masę ludzi nie tylko z Polski, ale z całej Europy. To wszystko dzięki niepowtarzalnemu charakterowi imprezy i świetnym line-upie.

OFF Festival 2019: Kto zagra? Line-up

W tym roku na scenie zaprezentują się artyści, którzy są już bardziej znani albo tacy, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę muzyczną. Wydarzenie daje wielką szansę początkującym i mniej znanym zespołom. W tym roku na festiwalu będziemy mogli usłyszeć, m.in.: Suede, Neneh Cherry, Perfect Son, Electric Wizard, Daughters i inni. Każdy amator muzyki odnajdzie coś dla siebie.

OFF Festival 2019: Bilety

W jakiej cenie są bilety na OFF Festival 2019? Za trzydniowy karnet zapłacimy 330 złotych. Jest również możliwość wykupienia miejsca na polu namiotowym. Takie dodatkowe udogodnienie kosztuje 80 złotych.

Zobacz także: Artyści, którzy wystąpią na OFF Festivalu 2019

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.