02.08.2017 13:04

Oglądaj koncerty z Wacken Open Air 2016 na żywo

Jeden z największych i najważniejszych festiwali ciężkiego brzmienia odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w Wacken organizatorzy przygotowali transmisje live w internecie.

Oglądaj koncerty z Wacken Open Air 2016 na żywo
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1990 i z roku na rok jej popularność wzrasta. Organizatorzy zapewniają udział największych gwiazd metalu i sprzedają coraz więcej biletów. W 2015 roku na scenie Wacken Open Air wystąpili m.in. Sabaton, Europe, Rob Zombie, Opeth, Within Temptation, Cradle of Filth, Epica, Powerwolf, Running Wild, Samael, Amorphis, Bloodbath a także polski zespół Materia. Z kolei w 2016 roku przed publicznością zaprezentowali się Steel Panther, Eluveitie oraz Skyline.

Nawet jeśli nie udało się Wam zdobyć biletów na Wacken Open Air 2017 będziecie mogli wziąć udział w koncertach. Organizatorzy zdecydowali się na przeprowadzenie transmisji na żywo za pomocą OFICJALNEJ STRONY INTERNETOWEJ. Tym razem swoje umiejętności pokażą m.in. Marylin Manson, Alice Cooper, Apocalyptica, ASP, Aura Noir, Avantasia, Candlemass, Emperor, Fates Warning, Grand Magus, Hämatom, Heaven Shall Burn, Kreator, Lacuna Coil, Mayhem, Napalm Death, Orange Goblin, Paradise Lost, Powerwolf, Rage, Saltatio Mortis, Soilwork, Sonata Arctica, Turbonegro oraz Amon Amarth.

Po raz pierwszy organizatorzy umożliwią również śledzenie transmisji prowadzonej w 360 stopniach. 

Wybieracie się na tegoroczną edycję festiwalu, czy spędzicie ten czas przed komputerami?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Wacken Open Air