OneRepublic wystąpi w Polsce w 2020 roku. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?
28.02.2020 08:44
OneRepublic wystąpi w Polsce w 2020 roku. Kiedy ruszy sprzedaż biletów? Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

OneRepublic ogłosiło swoją jesienną trasę koncertową po Europie, na której jeden z przystanków znajdzie się w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórców przeboju "Apologize"?

Nominowany do nagrody GRAMMY zespół OneRepublic ogłosił, że jesienią 2020 roku rusza w europejską trasę koncertową. Trasa będzie obejmowała wiele miast, które grupa odwiedzi w październiku i listopadzie. Koncerty odbędą się zarówno w Europie Zachodniej, jak i częściach Euroazji, a rozpoczną się 10 października w Ureki, w Gruzji, a zakończą 20 listopada w Moskwie, w Rosji.

OneRepublic w Polsce [DATA, MIEJSCE]

Grupa odwiedzi Polskę pod koniec trasy. Ich koncert odbędzie się 12 listopada 2020 roku na hali COS Torwar w Warszawie. OneRepublic mają w planach wydanie swojego piątego studyjnego albumu jeszcze w tym roku (pierwszy od momentu wydania "Oh My My" w 2016 roku). To właśnie z niego pochodzą wydane w 2019 single "Rescue Me" i "Wanted".

Grupa zasłynęła singlem "Apologize" nagranym we współpracy z Timbalandem:

Przeczytaj także

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10:00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10:00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10:00.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.