07.05.2020 14:34

Orange Warsaw Festival 2021: Znamy pierwszego headlinera imprezy

Sprawdźcie, kto zagra w 2021 na warszawskim festiwalu. 

Orange Warsaw Festival 2021
foto: East News; zdjęcie poglądowe

Orange Warsaw Festival odbędzie się dopiero w 2021 roku - z powodu pandemii koronawirusa niestety tegoroczna edycja imprezy została odwołana. Znamy już nowe daty festiwalu i wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2021. Organizatorzy potwierdzili też, kto będzie headlinerem kolejnej edycji warszawskiej imprezy.

Orange Warsaw Festival 2021: Znamy headlinera imprezy

Jedna z najbarwniejszych i najbardziej nieoczywistych postaci współczesnego hip-hopu wystąpi pierwszego dnia festiwalu. Tyler, The Creator zagra na Main Stage 4 czerwca 2021. Artysta miał również pojawić się na warszawskiej imprezie w 2020 i festiwalowicze na pewno ucieszą się, że będą mogli go zobaczyć za rok. 

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z biletami na imprezę? 

Wybierzesz się na Orange Warsaw Festival 2021?

Natomiast 5 czerwca 2020 na Orange Warsaw Festival 2020 wystąpi projekt hip-hopowy Brockhampton. 

Tyler Gregory Okonma był przez lata nieformalnym liderem i współzałożycielem kolektywu hip-hopowego Odd Future, w pewnym momencie najważniejszego środowiska kalifornijskiego rapu. Jego solowym debiutem był mixtape „Bastard” (2009). Skomponował i wyprodukował praktycznie wszystkie utwory na swoich pięciu studyjnych albumach. Do tego kręcił teledyski, które same w sobie stawały się małymi dziełami sztuki.

Jego pierwsze cztery płyty - „Goblin”, „Wolf”, „Cherry Bomb” i „Flower Boy” – znalazły się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboardu. Natomiast ubiegłoroczny album „Igor” był pierwszym w karierze Tylera, który zadebiutował na pierwszym miejscu w USA. Wydawnictwo zdobyło nagrodę Grammy w kategorii Best Rap Album, a sam Tyler triumfował podczas tegorocznych BRIT Awards w kategorii International Male Solo Artist.

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival odwołany! Koncerty obejrzymy online

Tagi: Koncerty Orange Warsaw Festival