Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
22.08.2016 08:35
Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitarzysta wystąpił 21 sierpnia 2016 w ramach Kraków Live Festival 2016. Mamy dla Was relację oraz zdjęcia z tego wydarzenia. 

Ostatniego dnia imprezy jako główna gwiazda zaprezentował się Muse. Jednak nim to się stało o godzinie 19:00 na głównej scenie pojawił się Organek, który w mig porwał ludzi powoli zbierających się przed koncertem brytyjskiego trio.

Organek na dzień dobry zaserwował słuchaczom porządną dawkę gitarowego grania. Od początku do końca występu emocje sięgały zenitu i dzięki temu atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca pomimo niesprzyjającej pogody. Drobny deszcz utrudniał klaskanie, ale większość publiczności dobrze się bawiła i rozgrzała przed koncertem głównej gwiazdy.

Gitarzysta zaprezentował materiał z płyty „Głupi”, a takie numery jak tytułowy kawałek czy „O, matko!” w wersji koncertowej stały się naprawdę ostre. Organek zachęcał publiczność do klaskania oraz śpiewania i widzowie chętnie go posłuchali.

Momentami wokalista wyczyniał dziwne rzeczy ze swoją gitarą i gdy muzycy wyżywali się na instrumentach odnosiło się wrażenie, że sprzęt muzyczny po prostu pójdzie z dymem.

Organek przez cały czas trwania koncertu bombardował słuchaczy zadziornym rockowym brzmieniem, które szybko wpada w ucho. Tym samym udowodnił, że jego repertuar sprawdzi się w każdej sytuacji i nie pozostawi nikogo obojętnym.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.