22.08.2016 08:35

Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]

Gitarzysta wystąpił 21 sierpnia 2016 w ramach Kraków Live Festival 2016. Mamy dla Was relację oraz zdjęcia z tego wydarzenia. 

Organek na Kraków Live Festival 2016 [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Ostatniego dnia imprezy jako główna gwiazda zaprezentował się Muse. Jednak nim to się stało o godzinie 19:00 na głównej scenie pojawił się Organek, który w mig porwał ludzi powoli zbierających się przed koncertem brytyjskiego trio.

Organek na dzień dobry zaserwował słuchaczom porządną dawkę gitarowego grania. Od początku do końca występu emocje sięgały zenitu i dzięki temu atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca pomimo niesprzyjającej pogody. Drobny deszcz utrudniał klaskanie, ale większość publiczności dobrze się bawiła i rozgrzała przed koncertem głównej gwiazdy.

Gitarzysta zaprezentował materiał z płyty „Głupi”, a takie numery jak tytułowy kawałek czy „O, matko!” w wersji koncertowej stały się naprawdę ostre. Organek zachęcał publiczność do klaskania oraz śpiewania i widzowie chętnie go posłuchali.

Momentami wokalista wyczyniał dziwne rzeczy ze swoją gitarą i gdy muzycy wyżywali się na instrumentach odnosiło się wrażenie, że sprzęt muzyczny po prostu pójdzie z dymem.

Organek przez cały czas trwania koncertu bombardował słuchaczy zadziornym rockowym brzmieniem, które szybko wpada w ucho. Tym samym udowodnił, że jego repertuar sprawdzi się w każdej sytuacji i nie pozostawi nikogo obojętnym.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Organek Galeria Romana Makówka