Organizatorzy OFF Festivalu w Katowicach z ważnym ogłoszeniem. Co dalej z imprezą?

05.02.2021 13:36
Koncert Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Na oficjalnej stronie OFF Festivalu pojawiło się oświadczenie organizatorów. Wpis nie należy do najbardziej optymistycznych, ale i tak napawa nadzieją.

Dla wielbicieli plenerowych koncertów 2020 rok był szczególnie trudny. W związku z trwającą pandemii koronwawirusa nie odbył się żaden letni festiwal. Nie w tradycyjnej wersji. Niektórzy organizatorzy decydowali się na nową formułę i przenieśli koncerty do internetu. Z tego rozwiązania skorzystali między innymi twórcy Pol'and'Rocka.

OFF Festival 2021. Co dalej z imprezą? Wydarzenie się odbędzie?

Mimo najszczerszych chęci i ogromnych starań, koncertu na żywo nie da się zastąpić, takim oglądanym w domu. Dlatego wszyscy fani grania na żywo z zapartym tchem śledzą doniesienia odnośnie szans na powrót festiwali w tym roku. Organizatorzy Mystic Festival czy wspomnianego już Pol'and'Rocka ogłaszają co jakiś czas kolejne gwiazdy imprezy. Podobne wieści nie pojawiały się ze strony OFF Festivalu Katowice.

Organizatorzy jednak przerwali milczenie i wyjaśnili sytuację. Opublikowali szczere stanowisko, w którym zapewnili, że prace nad imprezą trwają, jednak nie jest to najlepszy moment na muzyczne ogłoszenia.

Tegoroczny OFF ma odbyć się w dniach 6 – 8 sierpnia, jak zwykle w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Mamy dość czasu, żeby obserwować sytuację na świecie, wyciągać wnioski i przygotować dla Was bezpieczny festiwal.

Jednak niestety nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądał świat za pół roku. Koronawirus nauczył przedsiębiorców, że nawet najbezpieczniejsze plany mogą nie wypalić. OFF Festival nie oszukuje więc swoich fanów i informuje:

Pamiętajcie, że karnety na OFFa są cały czas w sprzedaży, a jeśli pomimo naszych starań festiwal się nie odbędzie, będziecie mogli je zwrócić lub zachować na kolejną edycję. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.