Co z OFF Festival? Organizatorzy wydali oświadczenie w sprawie imprezy

11.06.2021 11:17
OFF Festival Fot. shutterstock.com

OFF Festival nie odbędzie się w tym roku. Co z wcześniej zakupionymi biletami?

Organizatorzy OFF Festival Katowice wydali oświadczenie w sprawie tegorocznej edycji imprezy. Niestety z powodu pandemii koronawirusa impreza zostanie przeniesiona na przyszły rok. Organizatorzy jednak zapowiedzieli specjalny event, który odbędzie się jeszcze w to lato. Na kiedy został przeniosiony OFF Festival i co z zakupionymi wcześniej biletami?

Polecamy

Co z OFF Festival? Organizatorzy wydali oświadczenie w sprawie imprezy

Festiwal zostanie przeniesiony na pierwszy weekend sierpnia 2022. W oświadczeniu organizatorów czytamy:

Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy... ale dziś jeszcze musimy poczekać. Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie. Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru –musimy zaproponować wam spotkanie za rok. OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022.

Karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność. Organizatorzy będą o szczegółach informować na bieżąco:

Już przygotowujemy dla Was edycję 2022, ale jeśli ktoś będzie chciał się z nami spotkać przy muzyce w wiadomym terminie, tam gdzie zawsze, będzie miał taką możliwość! Zaprosimy was na koncerty w plenerze, w doskonale Wam znanej Dolinie Trzech Stawów, na początku sierpnia–niebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu.

Również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.