27.09.2020 22:57

Ostatni koncert w ramach Lata Na Fortach. Kasia Nosowska zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]

W niedzielę 27 września 2020, na dziedzińcu klubu Forty Kleparz wystąpiła najbardziej zaskakująca i wszechstronna polska artystka - Nosowska. Zobacz zdjęcia z koncertu!

Nosowska koncert w Krakowie
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

To z całą pewnością był to najbardziej elektryzujący cykl koncertowy tego lata. Kilkanaście największych polskich gwiazd wystąpiło na żywo w Krakowie. Podczas koncertów z cyklu Lato na Fortach fani mogli zobaczyć absolutną czołówkę polskiej sceny muzycznej.

Zakończenie Lata Na Fortach. Koncert Nosowskiej w Krakowie

Wśród wykonawców znaleźli się między innymi Pidżama Porno, Kwiat Jabłoni, Organek, Lady Pank czy projekt Karaś/ Rogucki. Plenerowe koncerty odbywały się na dziedzińcu XIX -wiecznych fortyfikacji. Nowa strefa koncertowa w Krakowie to powiew letnich festiwali, komfort i bezpieczeństwo w samym centrum miasta.

Paulina Przybysz w Krakowie
Paulina Przybysz w Krakowie
Przeczytaj także Paulina Przybysz zagrała w Krakowie. Wokalistka promuje album "Odwilż" [ZDJĘCIA]

Podczas finałowego koncertu wystąpiła Nosowska. Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Kasi Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowych rytmów jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę.

Happysad w Krakowie. Zdjecia
Happysad w Krakowie. Zdjecia
Przeczytaj także Happysad zagrał w Krakowie. "Rekordowo Letnie Lato" kończy cykl #LatoNaFortach [ZDJĘCIA]

To właśnie takie motywy dominują na ostatniej, już siódmej solowej płycie piosenkarki – "Basta". Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.

Zobacz zdjęcia z Krakowa:

 
Jak informują organizatorzy:

"

To jednak nie koniec naszych fortowych działań - dla mieszkańców Krakowa i okolic szykujemy kilka niespodzianek, nie tylko muzycznych, o których poinformujemy już niedługo. Dziękujemy, że byliście z nami w tych trudnych czasach! "

Największy festiwal w Polsce - Lato na Fortach w Krakowie trwało od połowy lipca do końca września. Mogliśmy na nim wysłuchać i zobaczyć czołowych polskich artystów.

Zobacz również: Sorry Boys zagrali w Krakowie. "Polska Florence" mimo nawałnicy nie zawiodła swoich fanów [ZDJĘCIA]

Tagi: Koncerty Hey Romana Makówka Galeria