Ostatnie gwiazdy dołączyły do line-upu Pol'and'Rock Festival 2021. Kto zagra na imprezie?

20.07.2021 11:58
Pol'and'Rock Festival 2021 Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter/East News

To ostatnie ogłoszenie organizatorów. Kto dołączył jako ostatni do line-upu Pol'and'Rock Festival 2021?

Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021 na lotnisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Dzisiejsze ogłoszenia zamknęły muzyczny line-up wydarzenia. Na Festiwalu zagrają świetne polskie i zagraniczne kapele, które prezentują szeroki wachlarz gatunków: od legend polskiej sceny rockowej, takich jak Dżem i prekursorów polskiego punka - Pidżamy Porno, po ciekawe nowe kapele, prezentujące innowacyjne podejście do tworzenia muzyki takie jak EABS, BOKKA czy Tides from Nebula. Kogo jeszcze zobaczymy na imprezie?

Polecamy

Pol'and'Rock Festival 2021: Ostatnie gwiazdy dołączyły do line-upu

Na festiwalu zaprezentuje się Trupa Trupa na Nocnym ASP. Kapela zdobyła rozgłos poza granicami Polski jako jeden z flagowych przedstawicieli muzyki alternatywnej i rocka zanurzonego w psychodelicznym, hipnotyzującym brzmieniu. Poetyckie teksty piosenek, wykonywane w języku angielskim, nawiązują do problemów egzystencjalnych. Towarzysząca im muzyka wiruje, otacza słuchacza, sprawia wrażenie przestrzenności, a jednocześnie nie przytłacza, jest melodyjna i subtelna.

Trupa Trupa zakończyła właśnie prace nad nowym albumem, który ukaże się 11 lutego 2022 roku w wytwórni Glitterbeat Records.

Polecamy

Eksperymentalne połączenie czarnego metalu, muzyki barokowej, breakcore i trip-hopu w wyjątkowym wydaniu zagości na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Igorrr to jedna z najciekawszych kapel na rynku muzycznym. Pod enigmatyczną nazwą Igorrr kryje się formacja zapoczątkowana przez francuskiego muzyka multiinstrumentalistę, Gautiera Serre.

Koncert francuskiej kapeli można określić jako niezwykłe doświadczenie dźwiękowe i wizualne. Niespotykane spojrzenie na brzmienia, śmiałe połączenie gatunków i czerpanie pomysłów z muzyki pochodzącej ze wszystkich stron świata sprawia, że utwory Igorrra są swoistą mozaiką wspływów i inspiracji.

Kapela Dirty Shirt łączy ze sobą siłę ciężkiego metalu z energią i pasją słowiańskiej muzyki ludowej oraz bogactwem inspiracji płynących z world music. Powszechnie uznawany za jeden z najoryginalniejszych zespołów wywodzących się z Europy Wschodniej, Dirty Shirt święci triumfy na międzynarodowych festiwalach.

Muzykę Dirty Shirt określa się jako crossover folk metal, jednak w twórczości kapeli można odnaleźć znacznie więcej wyjątkowych inspiracji. 

Tegoroczna edycja festiwalu będzie wydarzeniem hybrydowym, czyli połączy odbywający się na lotnisku Makowice-Płoty festiwal z trwającą 50 godzin transmisją internetową.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.