17.02.2020 11:00

P.O.D. zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Numetalowa formacja z lat 90. zagra koncert w Polsce. P.O.D. wystąpią w Warszawie latem 2020 roku. Sprawdź ceny biletów na wydarzenie. 

P.O.D.
foto: ASSOCIATED PRESS/East News

Cztery albumy w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu, kilkanaście znakomitych singli, trzy nominacje do Grammy - między innymi tym może pochwalić się pochodząca z kalifornijskiego San Diego formacja P.O.D. (Payable On Death).

Zespół powstał w 1992 roku. Jest kojarzony z chrześcijańskim nurtem rocka, choć muzycy podkreślają, że ich przekaz jest bardziej uniwersalny. Ich muzyka oparta jest na soczystych, wpadających w ucho riffach i chwytliwych refrenach o hymnowym potencjale. Nierzadko zespół korzysta z elementów innych gatunków, chociażby hip-hopu, reggae.

P.O.D. zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Muzycy już wkrótce pojawią się na koncercie w Polsce. Autorzy hitu "Youth of the Nation" zagrają koncert 21 czerwca 2020 roku w Warszawie. Zespół będzie można zobaczyć na żywo na scenie Klubu Proxima. 

Limp Bizkit
Limp Bizkit
Przeczytaj także Limp Bizkit wykonał akustycznie covery Led Zeppelin i The Who [WIDEO]

P.O.D. w Polsce w 2020 roku. Bilety

Bilety na wydarzenie w wersjach kolekcjonerskich są dostępne na stronie sklep.knockoutprod.net. W przedsprzedaży wejściówki można nabywać w cenach 90 złotych. W dniu koncertu - 100 złotych.

Zobacz też: Fred Durst pojawił się w reklamie drwiącej z Limp Bizkit [WIDEO]

Tagi: Koncerty