02.02.2015 13:31

Papa Roach na Orange Warsaw Festival 2015!

Już w czerwcu 2015 roku na warszawskim Służewcu pojawią się Papa Roach i Wolf Alice! Wiemy też więcej o biletach na festiwal...

Papa Roach na Orange Warsaw Festival 2015!
foto: materiały prasowe

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. To już ósma edycja imprezy. Do line-upu dołączyły grupy Papa Roach i Wolf Alice. Oba zespoły zagrają w piątek, 12 czerwca 2015 roku.

Papa Roach pojawi się w naszym kraju, by promować ósmy studyjny krążek, „F.E.A.R.”, który ukazał się 27 stycznia 2015 roku.

Perkusista amerykańskiej kapeli, Tony Palermo, jest zadowolony z nowego albumu.

"

Jesteśmy dumni z naszej siły i tego, że potrafimy ją pokazać na płytach i koncertach. Udało nam się to także na „F.E.A.R.”. "

Szykuje się dobra zabawa!

Na warszawskiej scenie wystąpi także Wolf Alice, czyli czteroosobowy londyński zespół grający alternatywny rock. Grupa powstała w 2010 roku lecz pierwsze fizyczne wydawnictwo kapeli, singiel „Fluffy”, pojawiło się dopiero na początku 2013 roku. Obecnie Wolf Alice przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu, z którego utwory na pewno będziecie mogli usłyszeć na żywo podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival!

Festiwalowe sceny odwiedzi ponad trzydziestu artystów. Na warszawskim Służewcu wystąpią także panowie z The Chemical Brothers, brytyjska grupa Asking Alexandria, szwajcarzy z formacji Kadebostany oraz Mela Koteluk.

Od 2 stycznia 2015 roku w sprzedaży są zarówno karnety, jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%. Można je nabyć na tej stronie internetowej.

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Papa Roach Orange Warsaw Festival