Paradise Lost na czterech koncertach w Polsce. Trzy z nich będą naprawdę wyjątkowe [DATY, MIEJSCA, BILETY]

31.03.2022 13:44
Paradise Lost na czterech koncertach w Polsce. Trzy z nich będą naprawdę wyjątkowe [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

Paradise Lost wraca do Polski na 4 koncerty. Sprawdź szczegóły

Paradise Lost, którym od lat niezmiennie dowodzą Nick Holmes i Greg Mackintosh, wspierani przez Aaroma Eddy'ego i Stephena Edmondsona oraz Waltteriego Väyrynena w Polsce mogliśy podziwiać wielokrotnie.

Paradise Lost na czterech koncertach w Polsce

W swojej twórczości zespół odnosił się już do wielu gatunków muzycznych, od death doom metalu i gotyku, po eksperymenty z elektroniką. Muzycy mają na koncie wiele fantastycznych i różnorodnych albumów, w tym m.in. kultowe już "Gothic", "Draconian Times" czy "In Requiem".

Polecamy

Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie. We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają.

Trzy wyjątkowe koncerty Paradise Lost "Draconian Times"

Na pierwsze trzy koncerty Paradise Lost przyjedzie w drugiej połowie lipca 2022 roku. Brytyjska grupa wykona kultowy album "Draconian Times" w całości, a także zaprezentuje największe hity z niemal czterech dekad swojej kariery
Wyprodukowana w 1995 roku przez renomowanego Simona Efemeya płyta "Draconian Times", znalazła się w Top 20 notowań w Anglii, Niemczech, Szwecji i Szwajcarii. Nie ma koncertu Paradise Lost, w którego setliście nie znalazłyby się kompozycje z tego albumu, a podczas tegorocznej wizyty muzyków w Polsce będzie można usłyszeć go w całości.

Trzy wyjątkowe występy Paradise Lost odbędą się kolejno: 21 lipca w krakowskim Hype Parku, 22 lipca na Scenie Letniej klubu Progresja oraz 23 lipca w gdańskim B90. Bilety kolekcjonerskie na koncerty są dostępne na stronie knockoutmusicstore.pl.

Dodatkowy koncert Paradise Lost w Polsce

Po letniej serii występów muzycy zaprezentują się w Katowicach 9 października 2021. Paradise Lost zagra 9 października w klubie P23 w Katowicach. Brytyjczycy wystąpią w towarzystwie gości specjalnych, których sylwetki poznamy już niebawem.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.