31.01.2019 13:17

Paweł Niedziółka ze Styxx zostanie uhonorowany specjalnym koncertem

W marcu odbędzie się charytatywny koncert poświęcony zmarłemu muzykowi z grupy Styxx. Paweł Niedziółka zmarł 1 stycznia 2019 roku.

Paweł Niedziółka
foto: kadr z wideo/Styxx heavy metal

Rok 2019 nie zaczął się wesoło dla heavymetalowej grupy Styxx. Zespół musiał pożegnać wówczas swojego współzałożyciela i perkusistę Pawła Niedziółkę, który (jak poinformowali na Facebooku) zginął śmiercią tragiczną. Grupa pochodzi z Zagłębia Dąbrowskiego i powstała w 2013 roku. Przed śmiercią perkusisty muzycy intensywnie koncertowali. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu, po śmierci kolegi formacja zamierza kontynuować działalność.

Ronnie James Dio
Ronnie James Dio
Przeczytaj także Memoriał Ronniego Jamesa Dio 2019: Na imprezie wystąpi były wokalista Accept

Memoriał Pawła Niedziółki ze Styxx

Jeden z planowanych koncertów Styxx będzie szczególny. 2 marca 2019 roku w klubie Rock Out w Dąbrowie Górniczej odbędzie się szczególne wydarzenie upamiętniające Pawła Niedziółkę. Na imprezie poza kolegami z zespołu Pawła pojawią się także inni artyści jak KRZYK, Zespół Basement, Iscariota, Heart Attack oraz CETI z Grzegorzem Kupczykiem. Bilety na koncert są dostępne w cenie 30 złotych w przedsprzedażny oraz 40 złotych w dniu koncertu. Na stronie wydarzenia czytamy, że cały dochód z koncertu ma zostać przeznaczony na pomoc rodzinie Pawła. Muzycy ze Styxx opublikowali krótkie wideo zapowiadające memoriał:

Joanna Chojnacka
Tagi: Koncerty