Percival Schuttenbach i Teatr Avatar wystąpią na koncertach z cyklu Wild Hunt Live 2018

Romana Makówka
29.08.2018 14:13
Percival Schuttenbach i Teatr Avatar wystąpią na koncertach z cyklu Wild Hunt Live 2018 Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Dwa ostatnie koncerty trasy z utworami z „Wiedźmin 3” w tym roku odbędą się 15 września 2018 w krakowskim klubie Kijów Centrum oraz 12 października 2018 w warszawskim Palladium.

Percival Schuttenbach to jeden z najsłynniejszych polskich zespołów folkmetalowych. Grupa w dorobku ma między innymi pracę nad ścieżką dźwiękową do bestsellerowej gry komputerowej „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Uwielbiane przez graczy utwory zespół prezentuje na koncertach trasy Wild Hunt Live, na których towarzyszą mu aktorzy Teatru Avatar.

Teatr Avatar współpracuje z Percivalem Schuttenbachem nie od dziś. Jego aktorzy mają na swoim koncie występy na scenach festiwalowych na całym świecie – od Litwy po Dubaj. Występowali również na wszystkich polskich stadionach Euro 2012 oraz podczas ceremonii inauguracyjnej Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i imprezach jej towarzyszących.

Widzowie na koncertach w Krakowie i Warszawie zobaczą następujące układy choreograficzne: „Kopytko”, czyli Sukkub do utworu o nazwie „Naranca”, „Panie Lasu” do „Saga” („Ladies of the Woods”), „Gad” do „aenSeidhe”, „Dworki” do „Eiforr” („Merchants of Novigrad”), „Prześcieradło” do „Lullaby of Woe”, „Błazen”do utworu pod tytułem „Drink up, There's more !”, „Duet” do „OjDido”(„Eyes of the Wolf”) oraz walkę Wiedźmina do „Staroza” („The Song of the Sword-Dancer”).

Zobaczcie, jak prezentuje się Teatr Avatar w akcji:

Percival Schuttenbach i Teatr Avatar na trasie Wild Hunt Live

Teatr Avatar zapewnia niezapomniane wrażenia nie tylko dla fanów „Wiedźmina”. Artyści powiedzieli nam:

Uzupełniając wizualnie i choreograficznie dynamiczne dźwięki płynące z instrumentów, nasi artyści wcielą się w postacie inspirowane grą. Wyrazistą charakteryzację opleciemy stylizowanym ruchem oraz tańcem, akrobatyką, a także interakcją z widzami. Obiecujemy kusić, walczyć, podgryzać, zaczepiać i kochać.

Dwa ostatnie koncerty w ramach Wild Hunt Live odbędą się 15 września 2018 w klubie Kijów Centrum w Krakowie (bilety 90 i 100 zł) oraz 12 października 2018 w Palladium w Warszawie (bilety 80, 90 i 100 zł). Bilety dostępne są na ticketmaster.pl.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.