Percival Schuttenbach zaprasza na dwa ostatnie koncerty z cyklu Wild Hunt Live 2018

Romana Makówka
21.08.2018 17:37
Percival Schuttenbach zaprasza na dwa ostatnie koncerty z cyklu Wild Hunt Live 2018 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Koncerty odbędą się 15 września 2018 w krakowskim Kijów Centrum oraz 12 października 2018 w warszawskim Palladium.

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl muzyczny autorstwa współtwórców muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz płyty „Równonoc”. Grupa ma na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, gościła ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię i może pochwalić się fanklubami w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Podczas koncertów zespół zagra na żywo utwory wykorzystane w grze w większości w ich oryginalnej wersji, z towarzyszeniem przygotowanych specjalnie na potrzeby spektaklu projekcji zawierających fragmenty oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video.

Podczas widowiska zespół wspiera Teatr AVATAR - grupa, która ma na swoim koncie występy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012.

2 ostatnie koncerty w ramach Wild Hunt Live - ceny biletów

  • 15 września 2018 - Kraków; bilety 90 i 100 złotych
  • 12 października 2018 - Warszawa; 80, 90 i 100 złotych

Wejściówki kupicie na ticketmaster.pl.

Przedstawienie Wild Hunt Live zdobyło mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno wśród dziennikarzy jak i słuchaczy, którzy zachwyceni spektaklem nierzadko decydowali się na jego obejrzenie po kilka razy.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.