13.02.2017 23:29

Percival Schuttenbach rozpoczyna trasę Wild Hunt

Grupa założona w Lubinie w 1999 roku rozpoczyna 14 lutego 2017 kolejną trasę koncertową. Sprawdźcie wszystkie szczegóły i dowiedzcie się, kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo!

Percival Schuttenbach rozpoczyna trasę Wild Hunt
foto: materiały prasowe

Zespół Percival, doskonale znany wśród miłośników gier i słowiańskiej kultury, zaprezentuje utwory ze składanki „Wild Hunt”. Widowiska uświetnione oprawą artystyczną Teatru Avatar, oraz scenografią  i iluminacją, wzbogacone będą wizualizacjami nawiązującymi do gry. Członkowie zespołu w trakcie występów będą ubrani w stroje będące rekonstrukcją odzieży z okresu wczesnego średniowiecza, a repertuar zostanie wykonany na dawnych instrumentach których brzmienie znane jest zwłaszcza fanom gry „Wiedźmina 3: Dziki Gon”.

Trasa rozpocznie się koncertem w Warszawie 14 lutego 2017 w Kinie Elektronik, a zakończy 26 marca 2017 w Filharmonii Lubelskiej. Łącznie w ramach Wild Hunt odbędzie się 15 występów. Bilety na koncerty dostępne są na terenie całej Polski w sieciach sprzedaży oraz kasach biletowych. Zobaczcie, gdzie jeszcze będzie można zobaczyć grupę na żywo:

Grupa, której nazwa nawiązuje do gnoma Percivala Schuttenbacha, jednej z postaci występujących w sadze o wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, zagrała ponad 1000 koncertów na rozmaitych festiwalach, turniejach oraz inscenizacjach historycznych. Regularnie pojawia się także na najważniejszych imprezach historycznych w Polsce, m.in. w Biskupinie, Wolinie, Ogrodzieńcu i Grunwaldzie, a jej fankluby można znaleźć nawet w Brazylii i Chinach. Percival Schuttenbach ma na swoim koncie kilknaście albumów studyjnych. Zespół w 2016 roku wydał płytę „Strzyga” podsumowującą kilkunastoletnią działalność zespołu.

Konkurs na Antyradio.pl

Razem z zespołem Percival Schuttenbach mamy dla Was do wygrania bilety na koncerty odbywające się w ramach trasy Wild Hunt Live. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Wybieracie się na któryś z koncertów zespołu?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty