17.09.2018 14:51

Percival zagrał koncert w Krakowie [GALERIA]

Koncert odbył się 15 września 2018 w krakowskim Kijów Centrum. Percivalowi towarzyszyła grupa Teatr Avatar.

Percival Wild Hunt Live
foto: Romana Makówka/ Antyradio.pl

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl muzyczny autorstwa współtwórców muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz płyty „Równonoc”. Grupa ma na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, gościła ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię i może pochwalić się fanklubami w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Podczas koncertów zespół zagrał na żywo utwory wykorzystane w grze w większości w ich oryginalnej wersji. Po raz pierwszy w tym składzie wystąpił Adam Kłosek, który gra na davulu i mandoli. Występowi towarzyszą przygotowane specjalnie na potrzeby spektaklu projekcje zawierające fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały wideo.

Dodatkowo setlista została wzbogacona o dodatkowe utwory w porównaniu do poprzednich edycji, co spowodowało, że występ Percivala trwał ponad 2 godziny. Zobaczcie, jak wyglądał spektakl Wild Hunt Live:

Percival w ramach Wild Hunt Live 2018

Podczas widowiska zespół wspierał Teatr AVATAR - grupa, która ma na swoim koncie występy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012.

Planowo grupa miała zagrać tylko dwa koncerty w ramach Wild Hunt Live 2018, ale warszawskie przedstawienie wyprzedało się na tyle szybko, iż postanowiono zorganizować jeszcze jeden występ. Dodatkowy koncert odbędzie się jeszcze w klubie Palladium 12 października 2018 roku o godzinie 18. Bilety są dostępne w cenie od 80 złotych.

Kamil Kacperski
Tagi: Koncerty Romana Makówka Percival Schuttenbach