Percival zagrał koncert w Krakowie [GALERIA]

Kamil Kacperski
17.09.2018 14:51
Percival zagrał koncert w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Koncert odbył się 15 września 2018 w krakowskim Kijów Centrum. Percivalowi towarzyszyła grupa Teatr Avatar.

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl muzyczny autorstwa współtwórców muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz płyty „Równonoc”. Grupa ma na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, gościła ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię i może pochwalić się fanklubami w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Podczas koncertów zespół zagrał na żywo utwory wykorzystane w grze w większości w ich oryginalnej wersji. Po raz pierwszy w tym składzie wystąpił Adam Kłosek, który gra na davulu i mandoli. Występowi towarzyszą przygotowane specjalnie na potrzeby spektaklu projekcje zawierające fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały wideo.

Dodatkowo setlista została wzbogacona o dodatkowe utwory w porównaniu do poprzednich edycji, co spowodowało, że występ Percivala trwał ponad 2 godziny. Zobaczcie, jak wyglądał spektakl Wild Hunt Live:

Percival w ramach Wild Hunt Live 2018

Podczas widowiska zespół wspierał Teatr AVATAR - grupa, która ma na swoim koncie występy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012.

Planowo grupa miała zagrać tylko dwa koncerty w ramach Wild Hunt Live 2018, ale warszawskie przedstawienie wyprzedało się na tyle szybko, iż postanowiono zorganizować jeszcze jeden występ. Dodatkowy koncert odbędzie się jeszcze w klubie Palladium 12 października 2018 roku o godzinie 18. Bilety są dostępne w cenie od 80 złotych.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.