Phil Campbell's All Starr Band na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Jakub Gańko
04.08.2016 14:55
Phil Campbell's All Starr Band na Wacken Open Air 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Ex-gitarzysta Motorhead wystąpił 3 sierpnia 2016 roku na niemieckim festiwalu. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego koncertu.

Phil Campbell, gitarzysta, który większość życia spędził u boku Lemmy'ego, wystąpił na Wacken Open Air 2016. Z racji tego, że przez 30 lat nagrał z Motorhead aż 16 albumów studyjnych i pojawił się na 4 koncertówkach, na koncercie jego solowego projektu nie mogło oczywiście zabraknąć kawałków tej formacji.

Tłum zgromadzony na Wacken usłyszał m.in. nieśmiertelne „Ace of Spades”, a także „Deaf Forever” i „Orgasmatron”. Pozostały repertuar Phil Campbell's All Starr Band stanowiły covery klasycznych kompozycji Davida Bowiego, The Rolling Stones czy Led Zeppelin.

Zobaczcie nasze zdjęcia z tego występu:

Gitarzysta udostępnił też krótkie nagranie na swoim Facebooku:

Przed koncertem Phil Campbell wziął również udział w konferencji prasowej, na której opowiedział o działalności swojego projektu. Z tego wydarzenia również mamy dla Was kilka fotografii.

Na początku 2016 roku ex-gitarzysta Motorhead przystąpił do nagrywania debiutanckiej płyty solowej, na której możemy oczekiwać występów licznych gości. Wiemy, że pośród nich znajdzie się m.in. perkusista Slipknota, Chris Fehn, a także inni przyjaciele gitarzysty.

Polscy fani będą mieli okazję zobaczyć Phil Campbell's All Starr Band na żywo już 24 października 2016 w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.