Philip H. Anselmo & The Illegals nie zagrają w Polsce w 2020. Co z biletami?

21.07.2020 14:30
Philip H. Anselmo & The Illegals nie zagrają w Polsce w 2020. Co z biletami? Fot. Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Fani Pantery nie będą zachwyceni. Philip H. Anselmo & The Illegals odwołali swoje koncerty w 2020 roku.

Po rewelacyjnym występie w Warszawie w 2019 roku  do Polski miał powrócić Phil H. Anselmo & The Illegals. Zespół zapowiedział swój specjalny set koncertowy "A Vulgar Display of Pantera".

Philip H. Anselmo & The Illegals odwołuja koncerty w 2020 roku

Celebrując twórczość Pantery Philip H. Anselmo & The Illegals przygotowali wyjątkowy set koncertowy, na który składać się miały kultowe numery Pantery, w tym "Walk", "I’m Broken" czy "Mouth for War".

Przeczytaj także

Koncert grupy miał się odbyć 04 sierpnia 2020 w krakowskim Klubie Studio.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie trasa koncertowa Philip H. Anselmo & the Illegals zostaje przeniesiona na 2021 rok. Jak informuje organizator, wkrótce poznamy nowe daty koncertów.

Wszystkie bilety zakupione na koncerty, który pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Philip H. Anselmo pojawiał się również w charakterze gościa na licznych płytach takich wykonawców jak np. Crowbar, Tony Iommi czy Anthrax oraz współtworzył liczne projekty muzyczne, w których realizował się również jako gitarzysta, basista, perkusista, tworząc muzykę o szerokim przekroju stylistycznym, od black metalu, przez hardcore punk po southern rocka.

Zobacz również: Tarja Turunen ujawniła nowe daty koncertów w Polsce. Co z biletami?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.