09.07.2018 15:00

Planujesz wyjazd na Pol'and'Rock Festival 2018? Sprawdź pociągi musicREGIO

Impreza odbędzie się niedługo, warto zatem już teraz pomyśleć o transporcie. Zerknijcie na ofertę POLREGIO.

Przystanek Woodstock
foto: Reporter / East News

Warto z dużym wyprzedzeniem pomyśleć już o transporcie na imprezę Pol'and'Rock Festival, bo na ostatni moment na pewno będzie z tym problem. W końcu na festiwal przyjeżdżają ludzie z całego kraju. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście, jak dotrzecie na to wydarzenie, to możecie zwrócić uwagę na jedną z opcji.

Na Faceboooku Pol'and'Rock Festival pojawiła się informacja dotycząca pociągów. W ramach linii musicREGIO festiwalowicze będą mogli dotrzeć z różnych końców Polski na festiwal w Kostrzynie nad Odrą. Cena biletu jest uzależniona od tego, skąd wyjeżdżamy. POLREGIO podzielił dojazdy na 4 strefy

Pol'and'Rock Festival: ceny biletów na pociągi do Kostrzyn

Normalny bilet jednorazowy do Kostrzyna w 1. strefie to koszt 30 złotych. Natomiast bilet w pakiecie tam+powrót to 50 złotych. Dla jadących z 2. strefy do Kostrzyna bilet kosztuje 50 złotych, a w pakiecie z biletem powrotnym – 80 złotych.

3. strefa, czyli centrum Polski, dojedzie do Kostrzyna za 75 złotych, jeżeli do razu kupi się również bilet powrotny zapłacimy wówczas 120 złotych. Bilet z 4. strefy do Kostrzyna to 100 złotych w jedną stronę i 160 złotych za pakiet tam+powrót.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata.

Wystąpią m.in. Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Lao Che, The Inspector Cluzo, Booze and Glory, Big Mountain, Blues Pills, Balkan Beat Box, Gojira, Frank Carter and The Rattlesnakes, Czesław Śpiewa Solo Act, Soulfly, jak również You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest.

Sprawdźcie rozpiskę czasową Pol'And'Rock Festival.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival