16.08.2018 15:47

Niespodziewane oświadczyny na krakowskim koncercie Pliniego [GALERIA]

Fotograf Antyradio.pl uchwycił ten moment, gdy dziewczyna powiedziała „tak”.

Zaręczyny na koncercie gitarzysty Plini
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

15 sierpnia 2018 roku w krakowskim klubie Kwadrat odbył się koncert gitarowego wirtuoza z Sydney. Plini na początku swojej kariery wydał kilka EP-ek, które sprawiły, że zyskał popularność. W 2016 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Handmade Cities”.

Do dziś klipy z jego muzyką na YouTubie obejrzano ponad 16 mln razy. Komplementy pod adresem jego muzyki wypowiedział nawet legendarny Steve Vai i o lepszą rekomendację byłoby trudno.

Fani zgromadzeni na krakowskim koncercie z zapartym tchem śledzili poczynania Plini na scenie, aż w końcu doszło do niecodziennego wydarzenia - muzyk zaprosił na scenę parę, która postanowiła się zaręczyć! Do takich sytuacji dochodziło już na koncertach m.in. Asking Alexandria, Whitesnake czy Stone Sour. Za każdym razem pary zakochanych była nagradzana gromkimi brawami!

Plini w Krakowie [GALERIA]

Obejrzyjcie zdjęcia z tego romantycznego zajścia, jak również fotografie z koncertu wirtuoza gitary:

Plini zagrał gościnne solo na płycie Jakuba Żyteckiego „Wishful Lotus Proof” w utworze „Run!”. Żyteckiego dobrze znają zapewne miłośnicy grania progmetalowego, ponieważ jest współzałożycielem zespołu DispersE, z którym nagrał trzy płyty.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Jakuba Żyteckiego, który zagrał przed Plini;

Bez wątpienia Żytecki jest jednym z najlepszych polskich gitarzystów młodego pokolenia, mającym otwarty umysł na ciekawe dźwięki i nietuzinkową wyobraźnię.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria