Pol'and'Rock 2018: Jest już mapa festiwalowego pola. Jak trafić do strefy Antyradia?

Aleksandra Degórska
30.07.2018 15:44
Pol'and'Rock 2018: Jest już mapa festiwalowego pola. Jak trafić do strefy Antyradia? Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Wybieracie się na Pol'And'Rock Festival 2018? Koniecznie zerknijcie na mapę festiwalowego pola.

Festiwalowicze już myślami są na Pol'And'Rock Festival - największym w Polsce i jednym z największych w Europie festiwali muzycznych, dawnym Przystanku Woodstock. Impreza odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 niezmiennie w Kostrzynie nad Odra. Uczestnicy już poznali rozpiskę czasową festiwalu. 

Przed wybraniem się na imprezę warto zapoznać się z festiwalową mapą imprezy, bowiem w przeciwnym razie można łatwo się zgubić. Najważniejszym punktem będzie oczywiście Duża Scena, trzeba jednak zwrócić uwagę na pozostałe sceny, gdzie rozbijemy namiot oraz w którym miejscu znajdziemy stanowiska gastronomiczne. Organizatorzy również zaznaczyli przestrzenie, gdzie wprowadzono zakaz wjazdu samochodem.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Strefa Antyradia na Pol'And'Rock Festival 2018

Podobnie, jak w 2017 roku patronem imprezy jest Antyradio. Fani rockowych brzmień będą mogli odwiedzić strefę Antyradia również i na Pol'And'Rock Festival. Specjalny namiot znajdziecie po lewej stronie sceny, obok diabelskiego młyna. W strefie Antyradia będziecie mogli spotkać się z prezenterami. Nie zabraknie wywiadów z artystami, jak również fani otrzymają specjalne gadżety Antyradia.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Na imprezie zagrają m.in. Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Lao Che, The Inspector Cluzo, Booze and Glory, Big Mountain, Blues Pills, Balkan Beat Box, Gojira, Frank Carter and The Rattlesnakes, Czesław Śpiewa Solo Act, Soulfly, jak również You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest.

Sprawdźcie rozpiskę czasową Pol'And'Rock Festival.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.