08.08.2018 10:50

Pol'and'Rock 2018: Uczestnik tarzał się w śmieciach, materiał wideo trafił do sieci

Na festiwalach dzieje się wiele, ale to już chyba lekka przesada...

Pol'and'Rock 2018: uczestnik tarzał się w śmieciahc
foto: kadr z wideo

Niepowtarzalna atmosfera festiwalu sprawia, że wiele osób chętnie wraca co roku do Kostrzyna nad Odrą. Na Pol'and'Rock Festival 2018 uczestnicy nie mogli narzekać na nudę - koncerty, spotkania z gwiazdami, atrakcje w strefach partnerów.

Festiwalowicze bawią się zawsze na całego i podczas tych kilku dni imprezy dochodzi do różnych szalonych akcji - skoków na bungee, na festiwalu pojawił się też wielki dmuchany penis, czy człowiek-foka. Co roku można zobaczyć pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wygłupiają się, zakładają dziwne stroje i szaleją pod sceną do upadłego.

Pol'and'Rock 2018: Golem śmieciowy na festiwalu

Niektórzy jednak przesadzają, czego potwierdzeniem jest poniższe nagranie, w którym widać jednego z uczestników Pol'and'Rock Festival 2018, który postanowił tańczyć na stercie śmieci. Festiwalowicz wywija salta, tarza się na kupie butelek, folii i puszek. Co więcej w pewnym momencie wyciąga z tłumu gapiów dziewczynę, którą rzuca na stertę śmieci.

Nic dziwnego, że autor nagrania nazwał to wideo „Przebudzenie Golema Śmieciowego Haribol”:

Świetna atmosfera w strefie Antyradia

Oczywiście nagranie nie oznacza, że większość uczestników festiwalu zachowywała się w taki sposób. Świetna muzyczna atmosfera panowała w strefie Antyradia, który był jednym z patronów Pol'and'Rock Festival. W specjalnym namiocie odbyły się m.in. spotkania z gwiazdami. Zobaczcie również, jak fani bawili się w strefie Antyradia 1. dnia festiwalu, 2. dnia festiwalu oraz 3. dnia.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Impreza odbyła się w tym roku pod nową nazwą w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentowali się wykonawcy z Polski i ze świata. Na imprezie wystąpili m.in. Judas Priest, Gojira czy Goo Goo Dolls. Policja już podzieliła się raportem z Pol'and'Rock Festival 2018 dotyczącym kwestii bezpieczeństwa na imprezie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival