​Pol'and'Rock Festival 2021 z płatnymi biletami. Ile kosztuje wejściówka na imprezę?

20.05.2021 12:12
Pol'and'Rock Festival 2021 Fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/East News

W tym roku będziemy musieli zapłacić za uczestnictwo w Pol'and'Rock Festival. Jaki to koszt?

27. Pol’and’Rock Festival zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w dniach 29, 30 i 31 lipca, ale nie w Kostrzynie nad Odrą, jak przez ostatnie 16 lat. Z powodu pandemii festiwal przeniesie się w tym roku do nowej lokalizacji - Lotniska Makowice - Płoty (województwo zachodniopomorskie). Co więcej, wprowadzono bilety, a jak wiemy, w poprzednich latach festiwal był bezpłatny. Ile kosztują wejściówki na Pol'and'Rock Festiwal 2021?

Polecamy

Pol'and'Rock Festival 2021 z płatnymi biletami. Ile kosztuje wejściówka na imprezę?

27. edycja festiwalu przyjmie formę hybrydową - odbędzie się na Lotnisku Makowice oraz będziemy mogli oglądać koncerty w sieci. Ze względu na sytuację pandemiczną, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób. W tym celu należy zdobyć wcześniej specjalne wejściówki, a osoby je posiadające będą partycypować w kosztach organizacji zabezpieczenia COVID-19. Tradycyjnie koszty organizacji festiwalu pokryją sponsorzy wydarzenia.

Ile kosztuje bilet na Pol'and'Rock Festival? Wejściówki za 49 złotych można zdobyć drogą losowania po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie https://jadena27pnr.gr8.com/. Bilet jest wejściówką na wszystkie dni imprezy i jest imienny. Każda wylosowana osoba może kupić 4 bilety. Przed wejściem na teren imprezy festiwalowicze przejdą test na koronawirusa.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.