26.10.2017 14:24

Półmetek trasy „100% tour”, czyli setki koncertów w 100 dni

1 września wystartowała bezprecedensowa trasa koncertowa zorganizowana przez bydgoski Over The Under. „100% tour”, czyli 100 koncertów w sto kolejnych dni to nie tylko próba bicia rekordu Świata, ale przede wszystkim chęć udowodnienia, że da się w Polsce grać. Jeśli się chce.

Półmetek trasy „100% tour”, czyli setki koncertów w 100 dni
foto: materiały prasowe

Over The Under ma już za sobą połowę zaplanowanej trasy. Już przy 66 koncercie polski zespół zapisze się w historii Świata jako rekordzista w graniu koncertów dzień po dniu. Trasa "100% Tour" jest najdłuższą nieprzerwaną trasą koncertową w historii.

Muzyka zespołu łączy w sobie elementy takich gatunków jak Blues, Southern Rock, Grunge i Groove Metal. Fani zespołów takich jak Down, Pantera, Alice in Chains, czy Black Label Society nie mogą być zawiedzeni. 

Over the Under swoją trasę tworzył ponad 7 miesięcy na własny rachunek. Do akcji wciąga lokalne zespoły na terenie całego kraju. Relacje z kolejnych koncertów oraz zapowiedzi nowych można na bieżąco śledzić na oficjalnym profilu FB zespołu.

foto-materialy-prasowe

Najbliższe koncerty kapeli:

  • 26.10 Kraków: Boss Garage Klub
  • 27.10 Tarnów: Klub Studencki Przepraszam
  • 28.10 Przemyśl: Fort XXII
  • 29.10 Rzeszów: Klub Vinyl
  • 30.10 Gorlice: Scena Dark Pub

Over The Under to southern metalowy zespół powstały na przełomie 2012/2013 roku. Pomysł na wspólne granie został zainicjowany w piwnicy jednego z bydgoskich klubów przez Karola Korniluka i Krystiana Borowskiego. Bezkompromisowość w tekstach, riffy inspirowane brzmieniem klasyków z NOLA oraz autentyczność w przekazie, to składowe debiutanckiego LP zatytułowanego „Over The Under”, którego premiera odbyła się z początkiem 2016 roku

Kamil Kacperski
Tagi: Koncerty