07.05.2019 18:00

Postmodern Jukebox wystąpi na dwóch koncertach w Polsce

Grupa Postmodern Jukebox wraca do Polski za sprawą trasy Welcome to the Twenties 2.0. Grupa wystąpi we Wrocławiu i Warszawie. 

Postmodern Jukebox
foto: Karol Makurat/REPORTER

Grupa Postmodern Jukebox słynie ze swoich oldschoolowych interpretacji znanych hitów. Muzycy wykonali "Zombie" w wersji soulowej, a hit Ozzy'ego Osbourne'a "Crazy Train" przerobili na wersję w stylu Motown. Po koncercie w Poznaniu artyści wracają do Polski na dwa kolejne koncerty. Jak twierdzi Scott Bradlee, występy mają przygotować świat na odbiór najnowszej płyty formacji "Twenty-Twenties", która ukaże się w 2020 roku.

Africa Toto w wersji retro
Africa Toto w wersji retro
Przeczytaj także A gdyby utwór „Africa” Toto powstał w latach 50.? Posłuchaj retro coveru Postmodern Jukebox

Postmodern Jukebox wystąpi na dwóch koncertach w Polsce

Postmodern Jukebox zagra 6 listopada 2019 roku w warszawskim Palladium, a dzień później odwiedzi Centrum Koncertowe A2 we Wrocławiu. Scott Bradlee uważa koncerty Postmodern Jukebox za idealne miejsce, gdzie można odpocząć od wad współczesnego świata i przenieść się w czasie.

"

Jest mnóstwo ludzi zmęczonych krzyczącymi nagłówkami, bezmyślnymi programami w TV i uzależnieniem od smartphonów, które przyczyniły się do tego, że ludzie się od siebie w ostatniej dekadzie jeszcze mocniej oddalili. Używamy naszego małego zakątka w przestrzeni pop-kultury, aby powiedzieć ludziom, żeby zapomnieli o swoich problemach i dołączyli do nas by wspólnie świętować prawdziwe muzyczne talenty i ponadczasowy styl – na żywo i w prawdziwym życiu. "

postmodern jukebox

Postmodern Jukebox ze swoją trasą "Welcome to the Twenties 2.0 Tour" odwiedzi niemal 250 miast.

Postmodern Jukebox w Polsce. Gdzie i kiedy kupić bilety?

Bilety na koncerty będą dostępnew ogólnej sprzedaży od 10 maja od 9:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 9 maja od 9.00 i zakończy się tego samego dnia o godz. 22:00. Póki co ceny wejściówek nie są znane. 

Zobacz też: >>Postmodern Jukebox nagrał swingową wersję Paramore<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Postmodern Jukebox