Powerwolf odwołuje koncerty w 2021 roku. Co z biletami?

31.08.2021 19:42
Powerwolf odwołuje koncerty w 2021 roku. Co z biletami? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Arcykapłani metalu, niemiecki zespół Powerwolf, nie przyjadą do Polski w 2021 roku. Muzycy przenieśli swoją trasę koncertową. Sprawdź szczegóły!

Grupa Powerwolf z nadzieją na lepszy koncertowo rok 2021 ogłosiła europejską trasę. Na liście występów nie mogło zabraknąć także Polski, gdzie zespół ma spore grono fanów. Niestety grupa nie wystapi w październiku 2021 roku w Katowicach.

Powerwolf przekłada trasę koncertową

Grupa Powerwolf od lat niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością, a każdy kolejny album przyjmowany jest niezwykle entuzjastycznie zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

Polecamy

Najnowszy krążek zatytułowany jest "Call Of The Wild" i ukazał się 9 lipca 2021 roku nakładem Napalm Records. Grupa miała również wyruszyć w trasę, którą niestety przeniosła na inny termin.

Koncert Powerwolf w naszym kraju miał się odbyć 18 października 2021 roku w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Katowicki występ grupy odbędzie się jednak dopiero 14 listopada 2022 roku w Spodku. Wraz z Powerwolf na scenie pojawią się wyjątkowi goście: brytyjskie Dragonforce oraz Warkings z Grecji.
Wszystkie posiadane bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. W związku z powyższą zmianą, bilety można już także zwrócić lub wymienić w miejscu ich zakupu.

Zobacz również: IRA zagrała w Krakowie w ramach festiwalu Lato na Fortach [ZDJĘCIA] 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.