Poznaliśmy kolejnego headlinera Open'er Festival 2021

16.09.2020 12:56
Poznaliśmy kolejnego headlinera Open'er Festival 2021 Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Open'er Festival 2021 z kolejną gwiazdą. Sprawdźcie, kto wystąpi w roli headlinera imprezy w Gdyni.

Z powodu pandemii koronawirusa Open'er Festival 2020 niestety się nie odbył. Impreza została przeniesiona na 2021 rok i organizatorzy obiecali, że postarają się, by tegoroczni artyści zagrali na przyszłej edycji imprezy. Co rusz dowiadujemy się o kolejnych gwiazdach, które zobaczymy latem 2021. Organizatorzy właśnie podali nazwisko kolejnego headlinera.

Open'er Festival 2021 z nowym headlinerem

30 czerwca 2021 zobaczymy w Gdyni na Orange Main Stage Kedricka Lamara.

Kedrick Lamar pierwsze mixtape'y wydawał jeszcze jako nastolatek, a debiutancki album "Section.80" ukazał się w 2011 roku. Wydana rok później płyta "Good Kid, M.A.A.D. City" okazała się przełomowa zarówno dla jego kariery, jak i dla całego gatunku.
W 2015 roku na "To Pimp A Butterfly" jego przekaz nabrał jeszcze większej siły. Wychodząc na scenę Grammy Awards 2016 w kajdanach wysyłał w świat niezwykle mocny komentarz na temat sytuacji mniejszości etnicznych w USA. Stał się jednym z najważniejszych muzycznych i społecznych głosów na świecie. W 2017 roku fani doczekali się czwartego albumu "DAMN.", który tak jak jego poprzednik, zadebiutował na szczycie Billboardu. Tym razem Kendrick Lamar również podjął się rozliczenia z dzisiejszą Ameryką, ze sobą czy religią. 

Wcześniej organizatorzy ogłosili, że na imprezie wystąpią Thom Yorke z Radiohead, The Chemical Brother, Michael Kiwanuka, A$ap Rocky oraz Yungblud. Do line-upu dołączyli również Schafter, Rüfüs Du Sol oraz Anderson .Paak & The Free Nationals.

Zobacz także: Open'er Festival 2021 wzmacnia skład. Kto dołączył do line-upu?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.