16.01.2018 10:26

Poznaliśmy kolejnych wykonawców OFF Festivalu 2018

Na festiwalu, który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018 w Katowicach wystąpi między innymi słynny zespół punkrockowy.

Poznaliśmy kolejnych wykonawców OFF Festivalu 2018
foto: Marcin Gizycki/EAST NEWS

Organizatorzy OFF Festivalu, najważniejszej imprezy dla fanów muzyki alternatywnej w Polsce, ogłosili kolejnych artystów, którzy tego lata zagrają w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Będą to Turbonegro, Aldous Harding, Big Freedia i Egyptian Lover.

Turbonegro to norweski zespół punkrockowy, w którego muzyce słychać także wpływy hard i glam rocka. Znakiem rozpoznawczym zespołu są prześmiewcze teksty i okładki albumów. Jego najsłynniejsze płyty to „Ass Cobra” z 1998 i „Apocalypse Dudes” z 2003. Zespół cieszy się kultowym statusem wśród fanów punka, także w Polsce.

Aldous Harding to wokalistka pochodząca z Nowej Zelandii. Tworzy muzykę w konwencji indie folk. Wydała dwa albumy studyjne – „Aldous Harding” z 2014 i „Party” z 2017.

Big Freedia, czyli Freddie Ross to amerykański raper. Należy do najważniejszych artystów z nurtu tak zwanego bounce, czyli rapu inspirowanego muzyką typową dla Nowego Orleanu.

Przedstawicielem sceny hip hop jest również raper i DJ Egyptian Lover z Los Angeles. W swojej muzyce łączy rap z wpływami elektro.

Wcześniej ogłoszono, że na festiwalu wystąpią Grizzly Bear, Clap Your Hands Say Yeah, John Maus i Marlon Williams. Festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018 w Katowicach.

W sprzedaży dostępne są już karnety trzydniowe na wszystkie koncerty w Dolinie Trzech Stawów w cenie 260 zł. Miejsce na polu namiotowym jest dodatkowo płatne w cenie 70 zł. Bilety można zakupić na stronie ebilet.pl.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Koncerty OFF Festival