16.03.2017 11:02

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Cieszanów Rock Festiwal 2017

Właśnie poznaliśmy szczegóły dotyczące letniej imprezy. Sprawdźcie, jakie gwiazdy zobaczycie na scenie podczas festiwalu.

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Cieszanów Rock Festiwal 2017
foto: materiały prasowe

Sierpień 2017 zapowiada się naprawdę gorąco. Wielkimi krokami zbliża się 8. edycja Cieszanów Rock Festiwal. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia 2017 i jak co roku nie obejdzie się bez rzeszy polskich artystów.

Byle do sierpnia! - wołają organizatorzy imprezy, którzy ogłosili pierwszych artystów nadchodzącej edycji.

Po raz pierwszy na cieszanowskiej scenie wystąpi Ørganek - formacja z Tomaszem Organkiem na czele słynąca ze swobodnego żonglowania takimi gatunkami jak punk czy country. Zespół promuje najnowszy studyjny krążek zatytułowany „Czarna Madonna”.

Podczas festiwalu nie zabraknie również specjalnych koncertów „jednopłytowych” - Pidżama Porno zagra w całości płytę „Złodzieje zapalniczek” z okazji 20-lecie tego albumu. O mocne brzmienia zadbają Corruption oraz Jelonek. W programie nie zabraknie też grupy Kabanos.
Co więcej wystartował nabór do corocznego Przeglądu CRF 2017. Zorganizowane zostaną trzy odrębne konkursy na Scenie Alternatywnej w amfiteatrze – podkarpacki, ogólnopolski oraz międzynarodowy. Finaliści poszczególnych konkursów zostaną wyłonieni podczas jednoetapowych eliminacji. Finały konkursów Przeglądu odbędą się 18, 19 i 20 sierpnia 2017 w amfiteatrze Przygranicznego Centrum Kultury i Sportu „Wędrowiec” w Cieszanowie.

Pojedziecie na Cieszanów Rock Festiwal 2017?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty