Poznaliśmy pierwsze zagraniczne gwiazdy Czad Festiwalu 2018

Justyna Kierzkowska
16.02.2018 13:34
Poznaliśmy  pierwsze zagraniczne gwiazdy Czad Festiwalu 2018 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Organizatorzy ujawnili pierwszych wykonawców tegorocznej edycji Czad Festiwalu, który odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2018 w Straszęcinie. Kogo zobaczymy na scenie?

Line-up Czad Festiwal 2018 otwierają polskie grupy Dżem, Luxtorpeda i KSU (ze specjalnym koncertem na 40-lecie zespołu) oraz punk rockowa petarda Gogol Bordello, Russkaja i Zebrahead, które podbiły serca festiwalowej publiczności w poprzednich edycjach. Organizatorzy potwierdzili również występy Delain i Gloryhammer.

Muzyka Gogol Bordello to wybuchowa mieszanka cygańskiego punk rocka z domieszką folku i nowojorskiej alternatywy. Ta multikulturowa grupa powstała w Nowym Jorku w 1999 roku, jej członkowie pochodzą m.in. z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Etiopii i Ekwadoru. Kapela pod przewodnictwem żywiołowego Eugene'a Hütza będzie promować swój ostatni album „Seekers and Finders”.

Od skromnych początków w holenderskim Zwolle do obecnego statusu jednego z najgorętszych zespołów w całym heavy metalowym świecie. Założony przez Martijna Westerholta, byłego pianistę Within Temptation, zespół Delain od dekady zachwyca melodyjnym metalem symfonicznym publiczność na całym świecie. Zespół promuje obecnie swój piąty album zatytułowany „Moonbathers”. 

Czad Festival 2018 - bilety

Karnety na koncerty w środę, czwartek, piątek oraz sobotę są dostępne w cenie 259 zł oraz pole namiotowe w cenie 59 zł dostępne są na stronie Czad Festiwalu.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.