Poznaliśmy polskiego wykonawcę Open'er Festival 2018

Aleksandra Degórska
08.03.2018 12:38
Poznaliśmy polskiego wykonawcę Open'er Festival 2018 Fot. Reporter / East News

Organizatorzy zdradzili, który artysta pojawi się również na imprezie. Artysta wróci na scenę po półtorarocznej koncertowej przerwie.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni. Line-up robi wrażenie, bowiem dotychczas ogłoszono występy takich artystów, jak Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive AttackDavid Byrne, Glass Animals, Bruno Mars czy francuskiej gwiazdy La Femme.

Do tego składu dołączył właśnie polski wykonawca - po półtorarocznej przerwie koncertowej na Open'er Festival 2018 wystąpi Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło na Open'er Festival 2018

Podsiadło ma na swoim koncie dwie solowe płyty - „Comfort and Happiness” zdobył status diamentowej płyty, natomiast „Annoyance and Disappointment” stał się platynowym krążkiem. Co więcej muzyk w ramach zespołu Curly Heads wydał album „Ruby Dress Skinny Dog”, który również spotkał się z ciepłym przyjęciem jego fanów, jak i wielbicieli mocniejszego grania.

Natomiast w 2017 roku Dawid Podsiadło w ramach akcji T.Cover stworzył swoją wersję utworu T.Love „Bóg” i nagranie z coverem ma ponad milion wyświetleń.

Open'er Festival 2018 - bilety

Karnet 4-dniowy zakupicie od 579 złotych, natomiast karnet weekendowy kupicie od 399 złotych. Bilety jednodniowe dostaniecie od 259 złotych. Wejściówki znajdziecie na ebilet.pl

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.