Poznaliśmy supporty przed Guns N’ Roses w Chorzowie w 2018

Maciej Koprowicz
12.03.2018 11:04
Poznaliśmy supporty przed Guns N’ Roses w Chorzowie w 2018 Fot. Wayne Drought / Splash News/EAST NEWS

Wiemy, kto rozgrzeje publiczność przed występem Axla, Slasha i spółki na Stadionie Śląskim 9 lipca 2018.

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi dotrze do Polski w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Po pamiętnym występie 20 czerwca 2017 w Gdańsku Gunsów w składzie ze Slashem i Duffem McKaganem będzie można zobaczyć na koncercie 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Organizator, Live Nation ogłosił wykonawców, którzy wystąpią przed twórcami „Sweet Child O’ Mine” i „November Rain” w Polsce. Będą to Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.

Duński zespół Volbeat powstał w 2001 roku w Kopenhadze. W jego skład wchodzą wokalista i gitarzysta Michael Poulsen, gitarzysta Rob Caggiano, basista Kasper Boye-Larsen i perkusista Jon Larsen. Zespół słynie z łączenia heavymetalowego grania z brzmieniami rockabilly i rock’n’rolla.

Bluesrockowy zespół Tyler Bryant & The Shakedown występuje od 2009 roku. Tworzą go Tyler Bryant (wokal, gitara), Caleb Crosby (perkusja), NoahDenney (gitara basowa) i Graham Withford (gitara). Zespół z Tennessee wydał dwa albumy studyjne, ostatni jak na razie, „Tyler Bryant & The Shakedown” ukazał się w 2017.

TM_GNR_600x600-min Fot. foto: materiały prasowe

Bilety na koncert Guns N’ Roses, Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown dostępne są na eBilet.pl w cenie od 220 zł.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.