Project Pitchfork na Castle Party 2018 [GALERIA]

Romana Makówka
16.07.2018 14:27
Project Pitchfork na Castle Party 2018 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Jednym z headlinerów gotyckiej imprezy był Project Pitchfork, który zagrał na Castle Party 14 lipca 2018. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Niemiecki dark elektro/industrialny zespół Project Pitchfork dzięki 11 wydanym albumom, licznym EP-kom osiągnął status mistrzów klimatycznej, elektro/gotyckiej muzyki. Projekt Petera Spillesa już dwukrotnie mianowany był do nagrody German Echo Award, a od roku 1994 każdy album kapelitrafia na listę German Album Charts.
 
Project Pitchfork znany jest też ze swoich niesamowicie energicznych i żywiołowych występów, które pomału nabierają statusu legendy. Zespół intensywnie koncertuje i dał już setki koncertów nie tylko w swoim ojczystym kraju (Niemcy) ale też na całym świecie ekscytując tłumy w takich krajach jak: Kanada, Brazylia, Argentyna, Stany Zjednoczone, Norwegia, Szwecja, Anglia, Belgia, Holandia, Polska, Hiszpania, Włochy, Grecja, Francja, Łotwa, Rosja, Austria czy Szwajcaria.

Project Pitchfork zagrał na Castle Party 2018

Zobaczcie, jak formacja wypadła przed publicznością na Castle Party 2018:

Castle Party 2018

Impreza rozpoczęła się11 lipca 2018 na terenie XII-wiecznego zamku w Bolkowie. W trakcie jubileuszowej edycji dla fanów gotyckich brzmień zagrali m.in. Leśne Licho, zespół Agonoize, grupa Gothminister czy słynny Samael. programie Castle Party 2018 znalazło się również wiele innych zespołów związanych z muzyką uwielbianą przez gothów. 

Uczestnicy imprezy jak co roku popisali się nawiązującymi do mody poprzednich epok kostiumami i makijażami. Gotyckie stylizacje uczestników Castle Party 2018 możecie zobaczyć w naszych galeriach z trzeciego oraz czwartego dnia imprezy.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.