12.03.2018 16:54

Punk Fest 2018 w Krakowie: Booze & Glory, The Last Resort, Rude Pride i inni [GALERIA]

10 marca 2018 Klub Studencki Kwadrat w Krakowie gościł jedną z najważniejszych punkowych imprez w Polsce. Zagrały polskie i zagraniczne gwiazdy punk rocka.

Punk Fest 2018 w Krakowie: Booze & Glory, The Last Resort, Rude Pride i inni [GALERIA]
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Kolejna edycja Punk Festu przeszła do historii. Ten niezależny festiwal wpisał się już na stałe w mapę wydarzeń w Krakowie i każdorazowo zaskakuje składem wszystkich fanów punkowego grania. Tegoroczna edycja poza czołowymi przedstawicielami polskiej sceny zgromadziła również zespoły z zagranicy. Przed krakowską publicznością zaprezentowali się kolejno: Bachor, Sexbomba, Bulbulators, Lazy Class, Aggressive, Charge 69, Rude Pride, The Last Resort oraz Booze & Glory.
Organizatorzy wydarzenia, krakowska Galicja Productions, od samego początku swojego istnienia była blisko związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową. Dobór lineupu jest za każdym razem przemyślany, dzięki czemu wszyscy fani punkowego grania mogą liczyć na absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.
W roli headlinera tegorocznego Punk Festu wystąpiła jedna z największych współczesnych gwiazd światowego street punka/oi!, zespół Booze & Glory  Zespół pochodzi z Londynu, lecz cieszy się ogromną popularnością nie tylko na angielskiej scenie. Co ciekawe, na czele zespołu stoi pochodzący z... Sosnowca gitarzysta i wokalista Marek, prywatnie oddany kibic drużyny West Ham United. 

Zapraszamy na mały fotoreportaż z Punk Fest 2018:

The Exploited - koncert w Polsce

A jeśli lubicie punkowe klimaty, to przypominamy, że już 21 kwietnia 2018 wystąpi w Katowicach legenda punk rocka, zespół The Exploited.  Supportem będą Psy Wojny. Bilety do nabycia na eBilet.pl.

Maciej Koprowicz
Tagi: Koncerty