05.06.2020 21:10

Punk Fest 2020 w Gdańsku. Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY, LINE-UP]

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla fanów starego, dobrego punk rocka. Klasycy rodzimego grania spod znaku irokeza zagrają w w Gdańskim klubie B90!

Punk Fest 2020
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Impreza pod hasłem Punk Fest wpisała się już na stałe w kalendarz najważniejszych rockowych wydarzeń w Polsce. Po raz kolejny na jednym koncercie zobaczycie zespoły, które od lat cieszą się kultowym statusem wśród rodzimych punkowców.

Punk Fest 2020: Kto zagra?

Organizatorzy zapowiadają, że jak zawsze będzie można liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. Podczas zimowej odsłony Punk Fest wystąpi aż 13 zespołów na dwóch scenach.

Jarocin Festiwal
Jarocin Festiwal
Przeczytaj także Smalec o dawnym Jarocinie: Anarchistyczna Stacja na falach Telewizji Polskiej kończy nadawanie [WYWIAD]

Gwiazdą gdańskiej imprezy będzie kultowe KSU. Prócz bieszczadzkiej legendy w B90 zagrają także: Sex Bomba,The Bill, Gaga, Zielone Żabki, Alians, Włochaty, Leniwiec, Moskwa, Prawda, Nauka O Gównie, Uliczny Opryszek i WC.

Punk Fest 2020: Data, miejsce, gdzie kupić bilety?

Punkowe spotkanie na szczycie odbędzie się 12 grudnia 2020 roku w klubie B90 w Gdańsku. Otwarcie bram planowane jest na 15:00, start imprezy – na 16:00.

Ceny biletów na Punk Fest 2020 prezentują się następująco:

  • przedsprzedaż do 31 sierpnia -  80zł
  • przedsprzedaż od 1 września 90zł
  • w dniu koncertu 100zł

Bilety można zakupić w Ticketmaster, eBilet ,EMPIK , Going oraz sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Zobacz również: Wokalista Sexbomby stworzył specjalną setlistę dla Antyradio.pl

Tagi: Koncerty Punk Fest